Kategorie

Móda a Krása

Móda a krása jsou témata, která zajímají zejména ženy a dívky. Mužům se zase líbí, když je žena vhodně upravena, nebo oblečená. Na Tipio.cz se dozvíte konkrétní rady, tipy a otázky z oblasti módy a krásy, na které hledáte odpověď.

Móda

Trendy v oblasti oblečení a módy se stále posouvájí dopředu. Dnes už není v módě fast fashion, spíše pomalá, udržitelná móda. Zvolte tedy kvalitnější oblečení, například softshell, nebo to z biobavlny, abyste splňovali dnešní trendy a cítili si lépe. Zajít můžete třeba i do second hand-u, kde také naleznete kvalitní oblečení. S výběrem stylového outfitu vám na Tipio.cz poradíme. Pokud rádi nakupujete nové věci, napovíme vám, na co dávat pozor při výběru outfitu. Zjistěte, co je důležité při výběru tenisek, legín, hodinek, ponče, a jiných módních oděvů. Dozvíte se, jak se vhodně obléknout na pohovor do vaší nové práce, abyste zazářili, nebo jaké oblečení zvolit při běhání.

Módní doplňky

Každá žena ráda nosí šperky, ať už se jedná o náušnice, náhrdelníky nebo prsteny. Na Tipio.cz se dozvíte, jak šperky vybrat. Při jejich nošení nezapomínejte na základní péči a občas šperky vyčistěte. Doplnit svůj outfit můžete také pomocí stylových hodinek nebo slunečních brýlí. Dnes mohou být módním doplňkem také dioptrické brýle.

Krása

Manikúra, pedikúra, líčení a mnoho dalšího. To vše patří ke kráse žen. Aby ženy byly krásné, chtějí se vyvarovat zejména problémům s pokožkou, vráskám, vypadávajícím vlasům, lámavým nehtům, nebo třeba popraskaným patám.

Péče o pleť neboli skin care

Zdravá pokožka a tvář je u žen důležitá v každém věku. Každodenní skin care by měla zahrnovat základní čištění pleti, peeling, pleťovou masku, nebo také aplikaci pleťového séra. S péčí o pleť souvisí také výběr make-upu, líčení, nebo můžete zvaťovat i botox pro vyhlazení vrásek. Pomoci může i exfoliace. Trápí-li vás však spíše akné, pomůže vám změna životosprávy, případně vhodná přírodní kosmetika. Můžete se dozvědět více také o speciální úpravě obočí neboli microblading-u.

Vlasy

Každá žena touží mít trendy stylový účes a zdravé vlasy. Na Tipio.cz naleznete účesy pro krátké, polodlouhé i dlouhé vlasy. Váš účes můžet vybrat i podle typu vašeho obličeje. Ano, i dnes stále letí mikádo nebo zapletené copy.

Důležitější než účes je však vaše péče o vlasy. Ta by měla splňovat několik podmínek, aby byly vaše vlasy krásné a hebké, ne mastné a vypadávající.

Móda a krása jsou v životé důležité navenek, nezapomeňte však také na své nitro a celkové zdraví vašeho těla.