Trendy účesy v roce 2024 – 7 moderních účesů

Chcete nový účes? Podívejte se na nejnovější trendy účesy v roce 2024. Stále vévodí oblíbené mikádo. Jaké jsou ale i další moderní střihy vlasů? Vyzkoušejte změnu vašich vlasů.

Trendy účesy - Mikádo
Zdroj foto: VAndreas / Shutterstock.com

Zvolte takový, který bude i v příštím roce maximálně moderní a trendy. Díky tomu, že nebudete pozadu, budete vždy vypadat skvěle a neodolatelně.

Trendy účesy 2024

Moderní účesy pro rok 2023 jsou tytam, a tak je na čase se připravit na nové módní trendy pro rok 2024. S nimi vám jistě poradí i vaše kadeřnice, která se o moderní novinky dalšího roku už dávno zajímá. Připravte vlasy na proměnu v nové. Pokud do teď nosíte dlouhé vlasy, nový a kratší střih jim dodá nový život a lesk! Proto se nebojte změn a směle do toho.

Mikádo bude stále na vrcholu účesů

Jeden účes zůstává stále šik a trendy – mikádo! I v příštím roce bude patřit k těm nejmodernějším střihům, avšak v trochu pozměněné podobě. Podívejte se na ty nejzákladnější střihy mikáda, které budou příštímu roku vévodit.

Pixie účes

Prvním z typů, které si zamilujete pro jeho praktičnost i modernost, je Pixie. Tento odvážný účes se dá připodobnit velmi krátkému mikádu s delší přední částí, která je lehce navlněná a působí ležérním stylem. Tento styl účesu sluší tenkým a nepoddajným vlasům, ale také husté hřívě nebo kudrnatému typu. Prodloužená ofina bude vypadat velmi stylově, tento typ účesu je úžasný pro stříbrnou barvu, slušet bude i brunetkám nebo klasickým blondýnám.

Mikádo „bob“ vás ohromí

Nejtypičtějším, přitom stále moderním účesem je mikádo bob. Takový styl mikáda se nejlépe hodí pro tenké a řídké vlasy, účes dodá na velkém objemu, přitom zůstane velmi ženský a elegantní zároveň. Kadeřnice účes připraví kombinací klasického mikáda a speciálního s názvem bob. Skvěle vypadá také v navlněném stylu, díky kterému budete vypadat svěže po celý den.

Vyberte si účes podle typu obličeje. Sluší vám krátké vlasy?

Asymetrické trendy účesy a zase ten bob

Z posledních informací o vlasových trendech roku 2024 je patrné, že nejoblíbenějším účesem bude již zmíněné mikádo bob. Tento účes však můžete připravit i ze středně dlouhých vlasů lehce pod ramena. Z těchto stylů je patrné, že se do módy pomalu vrací devadesátky, a tak se můžete těšit na nové (a možná i kudrnaté) formy účesů.

Moderní účes
Zdroj foto: Focus and Blur / Shutterstock.com

Sestřihávání vlasů se vrací do módy

Pokud jste milovali kaskádovitý sestřih vlasů, pak vám nové trendy udělají určitě radost. V roce 2024 se totiž kaskáda vrací do módy, a to i ve formě mikáda i dlouhých vlasů. Takový styl si mohou dovolit jen ženy s hustými vlasy, řídká hříva se dá ale také dobře sestříhat. Díky tomuto účesu budete vypadat elegantně a žensky, neuškodí ani oživení ve formě další barvy.

Doporučujeme: Účes Balayage

Učešte si hladký trendy drdol nebo dlouhý cop

Ani dokonalé účesy v nových trendech nebudou chybět. Vysoký cop zapletený z dlouhých vlasů bude vypadat dokonale, skvěle se hodí například k business outfitu, podobně jako vysoko česaný drdol. Všechny tyto typy účesu budou moderní pouze za předpokladu, že dobře stáhnete veškeré vlasy od čela až dozadu.

Nesmí vám vykukovat žádné „baby vlásky“ nebo si dokonce nechat povolit velký pramen, který postupně začne z účesu vypadávat. K dokonalému účesu vám jistě pomůže lak na vlasy, kterým účes uhladíte. Na jemné rostoucí vlásky připomínající chmýří můžete použít řasenku na vlasy. Tento produkt vznikl právě kvůli nově vznikajícím trendům a slouží právě na tento typ vlasů.

Máte polodlouhé vlasy? Zjistěte, jaký účes by se vám nejvíc hodil v našem článku.

Po pandemii vládnou i nové vlasové trendy

Pandemie a lockdown zapříčinil v předchozích letech zajímavé trendy nejen v módě, ale také v oblasti vlasů, které se osvědčili a budou zajímavé i v roce 2024. Zatímco jsme se celý rok držela bezúdržbových a ležérních až ledabylých účesů, tentokrát si dáme více záležet nejen na uhlazených copech, ale také na samotném natočení vln mikáda. Dokonalost může být ležérní, vždy ale musí dávat smysl a nesmí působit tak, že jste svému účesu ráno nevěnovala moc pozornost.

A jaký účes pro nový rok zvolíte vy?

Zdroj: southernliving.com

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.