Podle čeho si vybírat své dioptrické brýle?

Je faktem, že 3 ze 4 lidí nosí brýle. To se ale lehčeji řekne, než nakoupí. Pokud máte již nákup prvních brýlí za sebou, jistě víte, že se nejedná o nijak jednoduchou záležitost.

Pokud vás teprve čeká, zamyslete se nejdříve nad parametry, a poté nakupte brýle online. Je to pohodlnější, rychlejší a hlavně levnější.

Výběr brýlí podle rámu

Tajemství online objednávání dokonale padnoucích dioptrických brýlí z eyerim collection je jednoduché – znáte velikost rámu. 

Vyberte si brýle, které doplní váš tvar obličeje

Správné rámy brýlí nabízejí výhodu nad rámec jasnějšího vidění – schopnost doplnit vaše rysy obličeje a celkový vzhled. Vytvořte vyvážený vzhled pomocí brýlí výběrem tvaru rámu, který poskytuje kontrast k tvaru vašeho obličeje.

Zdroj foto: Terelyuk / Shutterstock.com

Lidskou tvář lze roztřídit do několika obecných tvarů obličeje.

  1. Srdce / diamant – vyznačuje se silnými širokými lícními kostmi, větším čelem a úzkou bradou. Najděte dioptrické brýle s podobnými úhly. Kulatější rámy se širší horní, než dolní částí by měly vytvářet pěkný kontrast.
  2. Kulatý – charakterizuje ho zaoblené čelo a kruhový obličej. Vyberte rámečky, které jsou širší než vyšší. Obdélníkové rámečky dodávají strukturu a prodlužují tvář.
  3. Čtvercový – pokud máte čtvercový obličej a čelist, musíte zjemnit přirozenou hranatost obličeje. Měkčí zaoblené rámečky vyrovnávají ostré úhly tváře.
  4. Ovál – Záviděníhodný oválný tvar dokáže otřásat téměř jakýmkoli stylem brýlí. Nejlepším řešením je pár symetrických kulatých brýlí.

Jaké jsou vaše osobní a profesní potřeby?

Pro seriózní práci – držte se konzervativních barev a tvarů rámu. Chcete-li vylepšit svůj profesionální obraz, zvažte klasické tvary, jako jsou ovály, obdélníky a mandle. Doporučujeme černé, bronzové, stříbrné a hnědé rámečky, protože tyto konzervativní tóny ladí s obleky.

Pro kreativní profesionály – noste moderní tvary, například geometrické vzory v tlustých plastových nebo kovových rámech. Vyzkoušejte neobvyklé barvy – modrou, fialovou a zelenou. Retro, vintage styly a tvary „pilotky“ jsou také vhodné ke zvýraznění vaší kreativní stránky.

Pro studenty – sportovní poutavé tvary a barvy. Neobvyklé tvary, jasné barvy, větší velikosti a zajímavé detaily, jako jsou barevné laminace. Nebojte se experimentovat s geekovým, retro vzhledem nebo moderním rámem se spoustou barev.

Pro zaneprázdněného rodiče – nedělejte si starosti s nejnovějšími trendy v brýlích, držte se základních, ale stylových brýlí. Ovály, roztažené obdélníky a měkké tvary kočičích očí jsou velmi funkční a stále vypadají skvěle. Tmavší barvy, jako je tmavě červená, černá a zelená, mohou základnímu rámečku přidat také stylový okraj.

Zdroj foto: George Rudy / Shutterstock.com

Zvolte správné obroučky

Výhody nákupu obrouček online:

  1. Nižší náklady – V mnoha případech ušetříte až 70 % z maloobchodních cen. Online značky navrhují a vyrábějí všechny jejich obroučky před tím, než je přizpůsobí svému receptu v jejich vlastních laboratořích na předpis. Odstranění prostředníka znamená velkou úsporu celkových nákladů na obroučky.
  2. Větší výběr – internetové obchody mají obvykle širší škálu brýlí. Nabízené obroučky jsou stejně kvalitní jako ty dostupné v maloobchodních prodejnách. Brýle jsou vyráběny profesionálními optiky ve špičkových laboratořích.
  3. Pohodlí a rychlost – nemusíte si plýtvat námahou a časem, když si v obchodě vybíráte brýle. Objednávejte ze soukromí svého domova a vaše brýle vám budou doručeny až ke dveřím.

Nákup brýlí online vám dává možnost koupit několik párů brýlí za cenu jednoho páru v maloobchodě. A to je velká výhoda, když si jedny omylem rozbijete, můžete hned nasadit druhé, a nemusíte hned utíkat do obchodu a kupovat další.

Ohodnoťte recept
Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.