Stylový outfit: Jak vybrat, aby se mužům líbil?

Ženy se prostě chtějí mužům zalíbit. Ačkoliv si to mnoho z nás nepřizná, líčíme se a oblékáme hlavně kvůli tomu, aby nás naši muži pochválili a abychom se co nejvíce líbily. Jak vybrat správný outfit?

Zdroj foto: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

Je zde však několik druhů oblečení, se kterými se nám může stát, že šlápneme úplně vedle. Máme dojem, že přes módu jsme tu jedině my a muži nedokážou náš vybraný outfit úplně ocenit? Omyl! Jedině muži ocení krásu žen – a existuje i takové oblečení a doplňky, které muži na ženách vyloženě nesnáší.

Outfit a la pánský styl

Obecně muži milují ženy, které vypadají opravdu žensky a sexy. A to splňují krásné šaty, upravené vlasy a jemný styl líčení. Dámy ale častěji nosí pánské kalhoty a mikiny, které jsou prostě pohodlné. Kvůli tomu pak nevyniknou ženské tvary, které muži tolik zbožňují. Občas je třeba ukázat nohy a dekolt – a udělat tak na muže dojem. Pánský styl oblékání bychom měli raději volit na běžné domácí nošení, kdy je to pro nás pohodlnější, a do společnosti vyrazit s takovým oblečením, aby mužům prostě spadla brada.

Letní kozačky

Letní kozačky jsou pro mnoho dam neodmyslitelná část botníku, pro muže spíše obuv na léto, kterou nejsou schopni pochopit. Pro muže k létu patří lehké až vyzývavé oblečení, jako jsou minisukně, tílka, kraťasy a letní šaty. Je pro ně spíše nepochopitelné, proč si žena vezme místo žabek nebo sandálků kozačky, které se hodí do zimních měsíců. To ovšem nemění nic na tom, že je to něco špatného. Měli bychom ale počítat s tím, že u mužů s takovým obutím zřejmě neuspějeme.

Volné kalhoty s nízkým sedem

Kalhoty nebo džíny, kterým se říká boyfriend styl ocení spíš mladší ročníky žen. Stejné nadšení ale muži opravdu nesdílí. Takové typy kalhot nedají vyniknout přednostem ženy, jako jsou stehna a zadek. Proto je muži spíše nesnáší. Je celkem logické, že se muži rádi podívají na krásnou ženu. Pak ale uvidí sexy postavu, schovávající takovou chloubu pod volnými kalhoty, což je jistě škoda.

Pokrývka hlavy je nevhodný outfit

Mezi neodmyslitelnou součástí ženského šatníku patří například i klobouky. Tedy alespoň pro ženy. Takové klobouky nosíme téměř v každém počasí. V horkých letních dnech nás také chrání před sluncem. Ale každá žena dokáže vykouzlit takový outfit, hlavně aby se líbila. Bohužel právě s pokrývkou hlavy, jako je klobouk, u mužů velký obdiv nezíská.

Outfit se zvířecími vzory

Žena miluje vypadat sexy. K tomu jí dnes už často pomáhá výběr oblečení se zvířecími vzory. Ať už se jedná o hadí vzor, kohoutí stopu, nebo klidně i o podobu nějakého zvířete. Na muže to dělá dojem, že žena chce upoutat na sebe pozornost, a to jej dokáže spolehlivě odradit. Pokud chceme u mužů zabodovat, volme raději méně nápadné zvířecí vzory, nebo takové kousky ze svého šatníku raději vynechat.

Zdroj foto: Victoria Chudinova / Shutterstock.com

Alternativní způsob života

Dnes se často objevují povahy, které milují alternativní, až přírodní způsob života. K tomu jistě patří i tak zvolené oblečení, které je jistě velice pohodlné, avšak pro mužskou populaci nepochopitelné. Jedná se především o ženy, které se rády zdobí dřevěnými korálky, batikovanými věcmi a celkovým volnějším stylem života. U mužů stejné povahy jistě sklízí obdiv.

Výrazné líčení

Muži milují, když žena vypadá sexy a dělá jim ozdobu. K tomu samozřejmě patří i vhodné líčení a celková úprava zevnějšku. Co však muži vyloženě nesnáší, to jsou velmi výrazné barvy, jako rudé rty, rudě nalakované nehty nebo velmi barevný styl líčení. Dalo by se říct, že se můžeme řídit heslem, že čím méně, tím lépe.

Každá z nás by se měla oblékat tak, aby jí samotné to bylo pohodlné. Jsou však okamžiky, kdy se jedná o jinou situaci a musíme tomu přizpůsobit náš outfit. I v oblékání bychom měly být ale obezřetné, abychom se partnerům zalíbily a zanechaly co nejlepší dojem.

Zdroj: zena.aktualne.cz, dama.cz, prozeny.cz

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.