Vše o softshellu a jeho skvělých vlastnostech

Milujete venkovní aktivity a bez pobytu v přírodě si neumíte představit život? To jste pak určitě obeznámeni i se všemi funkčními materiály, které vás při pobytu venku ochrání a udrží v suchu. A jedním z těchto materiálů je i softshell, kterému jsou věnovány následující řádky.

Funkční, nepropustný a spolehlivý

Mezi hlavní výhody softshellu patří to, že je funkční, prodyšný, nepromokavý a ochrání vás před větrem. Softshell je tvořen několika vrstvami, díky čemuž tvoří příjemnou tepelnou izolaci a je ideálním a vhodným materiálem jak na bundy, tak i na kalhoty. Při celodenním dešti vás softshell neochrání na 100 %, ale vyjde z něj bez trvalého poškození. Je tedy mnohem lepší vyrazit si do deštivého dne v softshellové bundě než v běžné šusťákové.

Zdroj foto: Sasenki / Shutterstock.com

Softshellové oblečení na míru

K vytvoření softshellového vybavení v pohodlí vašeho domova vám skvěle poslouží šicí stroj, ten správný střih, trpělivost a chuť do tvoření. Můžete si sice softshellové oblečení nakoupit v obchodech se sportovními potřebami, ale není lepší si vytvořit oblečení na míru a navíc přesně podle vašich představ? Střihy na oblečení naleznete na internetu i s návody na jejich sešití. A samotným šitím strávíte jen několik minut.

Nákup materiálu online

Pro rychlejší a pohodlnější nákup materiálu využijte některou z online galanterií. Jednou z variant je například e-shop s galanterním zbožím Bubulakovo.cz, výborně zásobený online obchod, kde naleznete vše od softshellu, přes špendlíky až po zipy. Co se variant softshellu týče, můžete si vybírat ze všech možných barev, které vám jen padnou na mysl.

Nakupte si softshell, vyberte si takový střih, který se vám líbí, zasedněte k šicímu stroji a dejte se do práce. Uvidíte, že vlastnoručně vyrobené softshellové oblečení vám udělá radost pokaždé, když si ho oblečete.

Ohodnoťte recept
Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.