Oblíbené letní účesy nejenom k vodě

Letní období je pro mnohé z nás to nejkrásnější v celém roce. A radost z něj lze vyjádřit i pomocí originálních vlasových kreací. Jaký letní účes si vybrat?

Jak si vytvořit ty nejlepší letní účesy? Také si přejete, abyste se letos v létě ukázali ve stylovém sestřihu a snové barvě a úpravě vaší kštice? Podívejte se na top trendové účesy, které letos letí!

Zdroj foto: IvaFoto / Shutterstock.com

Letní účesy klidně po celý rok

Jistě se shodneme na tom, že léto patří, co se týče účesů a úprav našeho zevnějšku, k nejoblíbenějším obdobím v roce. Je to radostné období, kdy si můžeme dovolit plně experimentovat a brát život s větším nadhledem. Patříte mezi konzervativní tipy? Možná i vy zjistíte, že letní účesy se skvěle hodí i pro zbytek roku. Zkrátka a jistě si tyto vlasové úpravy natolik zamilujete, že se stanou nejen příjemnou vzpomínkou na parné léto, ale také běžnou součástí vaší osobnosti. Máme tipy pro každého. Hurá na letošní trendy!

Než začnete s úpravami

Než se pustíme do top trendů letošního léta, nelze nezmínit trendy v péči o naše vlasy. Zatímco před pár lety stačilo v létě používat ochranné krémy na naši pokožku, dnes již jsou běžně k dostání speciální spreje a výživná séra, která jsou určena pro ochranu a výživu vlasů během letního období. Je jedno, zda jste pán nebo dáma, starat se o svou krásnou hřívu je důležité. Vlasy se vám odmění za vaši péči tím, že budou krásně lesklé a již na první pohled vyživené. Vaše kštice zkrátka bude zářit zdravím! Složité i jednoduché letní účesy se pak budou vytvářet jedna radost!

Ještě malý dovětek k výživě

Pokud ještě tápete, jakou výživu zvolit, zkuste výživné ampulky, co se vtírají přímo do pokožky hlavy. Zamezíte vypadávání vlasů a vaše hříva bude bujně růst a zářit krásou. Pro snadné rozčesání jemných vlasů je zase dobré si koupit přípravek s tekutými krystaly. Zářivý a lesklý vzhled vašich vlasů tak velmi oceníte nejen v době, kdy budete tvořit lehké letní účesy. Po celou dobu léta je také vhodné zvýšit příjem zinku, který vyživuje nejen vlasy, ale také pokožku a nehty. Správná strava je pak třešničkou na dortu.

Letní tip pro dámy

Letošní rok rozhodně přeje barvám a experimentům s probarvením vašich vlasů. Zatímco letní účesy přály klasickým barvám, začátek nové dekády a radost ze života, co letos prostupuje nejen módou, ale i vlasovým stylingem, přímo hýří barvami. Samozřejmě záleží na vaší odvaze a také na schopnostech vašeho kadeřníka, ale experimentů se rozhodně nebojte. Popusťte uzdu své fantazii až tak daleko, jak silná je vaše osobnost. Jste jedinečnou bytostí, není třeba se nijak omezovat.

Zdroj foto: YuriyZhuravov / Shutterstock.com

Letní účesy tak klidně mohou hýřit i více barvami. Například ombré, které je stále v kurzu, během léta dokonale vynikne. Když si ještě k tomu vlasy pomocí kulmy navlníte, bude děkovat sama sobě za tento skvělý nápad. Ombré navíc působí velmi přirozeně – a jednotlivé barevné odstíny prostě vypadají, jako byste byla dlouho na slunci, a tam vám vlasy přirozeně zesvětlaly. K létu je tento tip ideální!

Pokud se na ombré necítíte, zkuste si letos v létě alespoň jednou změnit barvu vašich vlasů. Zkuste experimentovat. Nemusíte přitom jít příliš daleko od své původní barvy. Někdy postačí vlasy o odstín ztmavit, nebo naopak zesvětlit. A ptáte se na barvu, co letos přímo letí? Ano, odpovídáte správně. Už jste zřejmě tušili. Jedná se o růžovou! Letní účesy k vodě tak přímo vyniknou, pokud tuto krásnou barvu použijete i vy.

Letní účesy pro dlouhé vlasy

Je libo účes pro sportovní aktivity, nebo něco praktického k vodě? Nebo potřebujete rychlý tip pro letní párty? Máme pro vás tři jednoduché tipy na letní účesy pro dlouhé vlasy, které zvládnete během minuty.

1.      Ledabylý bochánek

Návod na tento letní hit, co dokáže oslnit během odpolední chvilky na kávu nebo klidně svatební párty, je jednoduchý. Na temeni hlavy vytvořte pomocí stálého stáčení vlasů ledabylý bochánek, jenž upevníte pomocí pinetek nebo gumičky. Dozdobte podle outfitu a příležitosti. Skvěle se hodí mašle, šátek, nebo třeba brož.

2.      Sportovní hvězda

Jdete si zaběhat? Nebo pojedete na kole? Vytvořte si během chvilky pletený rybí cop, a budete za dokonalou dámu, jež dbá o svůj vzhled i během sportovních aktivit. Toto je nejlepší tip v případě, že hledáte rychlé letní účesy, které jsou navíc praktické.

3.      Kráska u vody

Tohle je top tip na letní účesy – vytvořte si na hlavě drdol pouze z části vlasů. Jednoduše zatočte dokola horní polovinu vašich vlasů a upevněte je pomocí gumičky nebo pinetek. Ostatní vlasy zůstanou volně. Působivý letní účes, se nímž budete u vody za hollywoodskou krásku. Užijte si ten pocit!

Zdroj foto: Duet PandG / Shutterstock.com

Letní účesy pro polodlouhé vlasy

Nejsou vaše vlasy ani dlouhé, ani krátké? V tom případě máme pro vás největší trefu do černého! Jedná se o hit letošního léta, který si užijí ženy všeho věku a tvaru obličeje. Jedná se o mikádo, co je na každé straně střiženo do jiné délky. Vynikne vaše ženskost, a díky preciznímu střihu odpadá povinnost si vlasy dlouze upravovat. Budete krásná jak při sportu, tak ve společnosti! Letní účesy pro polodlouhé vlasy také nejlépe vyniknou, když jim dopřejete trochu letní hravosti a barevnosti. Co byste řekli jemně růžové nebo třeba divoké zrzavé barvě?

Letní účesy pro krátkovlásky

Parádní a stylový tip máme na letošní sezónu i pro krásky s krátkými vlasy. Letní účesy pro krátké vlasy mají letos jeden velmi příjemný trend – jedná se o šátek, který si upevníte na hlavě a zavážete nahoře. Jednoduché a zatraceně sexy! Budete si připadat jako hvězda, jíž právě natáčí ve slunné Kalifornii filmový štáb. Doporučujeme vám, abyste se zásobila dostatečným množstvím hedvábně jemných nebo bavlněných šátků. Léto si dokonale užijete!

Tip na letní účes pro pány

Ještě jste tomuto trendu nepodlehli? Možná, že právě letošní léto vás přesvědčí. Hipsterský střih patří mezi jasné hity na letní účesy pro muže. Bohatě stačí, když si vlasy necháte vystříhat kolem uší a krku, a na temeni a nad čelem ponecháte nejvýraznější délku. Do tohoto účesu se rozhodně nepouštějte doma! Vynikne pouze z rukou šikovného a precizního kadeřníka. Letos budete za letního frajera, jehož ženy rozhodně nepřehlédnou!

A stejně jako dámy se nemusíte bát ani experimentů s barvami. Pánské letní účesy přejí experimentům! Nedbalost plážového surfaře vám bude slušet, a pokud si k tomu vlasy probarvíte a zkusíte ombré odstíny nebo si svou barvu naprosto změníte, dodá vám to na šmrncu a sebedůvěře. Pusťte se tak daleko, abyste se cítili komfortně. Nechte vyniknout váš osobitý styl!

Letní účesy pro děti

Obzvláště jemné dětské vlasy je třeba v letním období správně upravovat, aby jim nepřekážely v jejich aktivitách.

  1. Oblíbený letní účes pro kluky je: delší vlasy v oblasti temene, týl a oblast okolo uší je precizně vystříhaná.
  2. A u holek je kladen důraz na rozličné copy. Například postupně zapletené copánky, které jsou precizně upletené na celé hlavě, představují ideální tip na letní období. Takto vytvořený účes vydrží krásný i týden!
  3. U holčiček ale postačí, když dodržíte to, aby jim vlásky nepadaly do obličeje, a tím je nenutily si stále obličej otírat. To není příjemné nikomu, natož malým dětem. Proto se nebojte a použijte pro tvorbu účesu i několik gumiček.

Jakou změnu účesu si dopřejete vy? Už se těšíte, až zazáříte? Hurá do změny!

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.