Karaoke aneb skvělá zábava pro dlouhé dny v lockdownu

Kdo by neměl rád hudbu, že? I když nezpíváte jako Madonna, můžete si zpestřit zábavu doma nebo na narozeninové oslavě zpěvem. Karaoke k nám přišlo původně z Japonska, nicméně už i u nás jsou speciální bary, kam si jej můžete přijít vyzkoušet. Zazpívat si ale můžete i doma s rodinou nebo s přáteli. Jak domácí karaoke vybrat, aby vaše zábava nabrala ten správný směr?

Zdroj foto: VGstockstudio / Shutterstock.com

Pro malé i velké

Karaoke je bezesporu druh zábavy, kterou ocení všichni, malí i velcí. Dětské karaoke sety jsou skvělým dárkem pro všechny děti, které rády zpívají. Pokud plánujete zábavu posunout na vyšší level, je lepší sáhnout po kvalitnějších setech nebo po celém kompletu, který už má všechno potřebné a ukazuje i text písní. Ale pěkně popořadě.

Karaoke set, nebo jen mikrofon

Bezdrátové karaoke mikrofony lze pořídit samostatně, dají se s pomocí Bluetooth připojit k televizi, tabletu, telefonu nebo počítači. Výhodou je určitě i to, že bezdrátový mikrofon je zcela přenosný, a tak si zábavu můžete užít kdekoliv. Navíc se během vystoupení můžete volně pohybovat. Tyto sety se připojují k televizi, obsahují opravdu veškerou potřebnou výbavu, a to včetně mixážního pultu.

Zdroj foto: Elena Nichizhenova / Shutterstock.com

V tomto případě už získáte skutečně kvalitní zvuk na úrovni. Na výběr pak máte ještě celý systém, který vaše hudební číslo vynese ještě o level výš, protože disponuje také světelnými efekty. No a samozřejmě mají tyto systémy největší výběr nejrůznějších funkcí.

Na co dbát při výběru

Výběr je skutečně rozmanitý, rozhodovat by mělo to, jak moc budete přístroj využívat, zda jde jen o jednorázovou zábavu, nebo se tomu budete chtít věnovat více. Pro děti vybíráme vždy dětské karaoke sety, pro dospělé už ty s lepší úrovní zvuku. Samozřejmostí by měl být i co nejkvalitnější mikrofon, sledujte ale i to, které formáty umí vámi zvolené zařízení podporovat.

Takhle si zábavu užijí všichni!

 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.