TV program – Nejpřehlednější, jednoduše a rychle

Hledáte TV program na dnes? Vyzkoušejte ověřené a přehledné internetové televizní programy a podívejte se na váš oblíbený film nebo pořad. Kde ho tedy hledat?

Televizi má doma asi úplně každý z nás, ale klasický tištěný TV program už si dneska kupuje asi jen hrstka televizních nadšenců. Patříte mezi ně, nebo raději zabrouzdáte na internet?

Přepínání televizního programu
Zdroj foto: On_Ter / Shutterstock.com

Výhody internetového televizního programu

Dneska internet zkrátka hýbe světem, nakupujeme na něm, hledáme si na něm informace. Nejen ty aktuální, ale máme ho vlastně i jako takovou velkou encyklopedii, která ví úplně všechno. Na internetu najdete všechno, a to včetně přehledných a aktuálních televizních programů.

 • Tištěné papírové programy totiž nejsou tak propracované, jako ty internetové.
 • Rozhodně ušetříte peníze, také je to více ekologické a co je hlavní, internetové programy jsou vždy aktualizované, i když je tedy nějaká změna v programu, dozvíte se o ní.
 • Program si navíc můžete libovolně nastavit tak, aby se vám zobrazovalo jen to, co chcete vidět.
 • Můžete si navolit seznam televizních programů ale i dobu, ve kterou se na televizi chcete dívat. Pokud tedy sháníte TV program televize Prima a jiné, naleznete je v těchto našich doporučeních.

A na kterých webových stránkách ty nejlepší TV programy naleznete?

TV program Seznam

Seznam patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější servery u nás. Co se týče televizního programu, který na internetu můžete nalézt, si také vede Seznam.cz určitě nejlépe.

TV program na dnes naleznete na tv.seznam.cz

 • Navolit si můžete, zda chcete, aby se vám zobrazoval řádkový, či sloupcový program,
 • můžete si navolit tv program českých staníc (i zahraničných), které máte rádi a které sledujete a také časy, ve kterých chcete zjistit, co se bude hrát.
 • Stačí jedno klinutí a dozvíte se přesně to, co chcete vědět, například jaký má TV program ČT, neboli česká televize, TV Noe, Nova Cinema, Prima Max, Prima Show a další.
 • Navíc si můžete vytvořit svůj účet, díky němuž budete dostávat předem informace o tom, že zanedlouho začne v televizi váš oblíbený film, seriál nebo pořad – a o nic nepřijdete.
 • Další výhodou je, že si můžete prohlédnout TV program na 14 dní dopředu

Pokud se pod svým účtem přihlásíte, máte možnost si navolit řadu preferencí, jenž vám usnadní orientaci v programu. Televizní program Seznam.cz obsahuje navíc velkou škálu různých televizních stanic, a to nejen těch českých, ale i těch zahraničních.

TV program iDnes

Idnes.cz je zpravodajským serverem, kde najdete všechno od aktuálního dění u nás i ve světě, přes počasí až po obsáhlý TV program. Internetový televizní program na Idnes.cz je dost podobný tomu, který najdete na Seznam.cz. Také se zde můžete přihlásit na svůj účet a navolit si tak řadu funkcí, jenž vám usnadní orientaci v tom, co se aktuálně v televizi vysílá.

TV program dnes večer a na další dny naleznete na webové stránce tvprogram.idnes.cz

Na Idnes.cz najdete kromě toho i řadu obrázků souvisejících s televizními programy, filmy a seriály. Program je zde také o něco přehlednější a velmi obsáhlý. Najdete zde určitě všechno, co potřebujete.

tv program idnes
Ukázka vzhledu TV programu webu idnes / Zdroj: tvprogram.idnes.cz

TV program přímo na stránce televizí

Sháníte televizní pořad přímo konkrétní televize? Pak můžete navštívit přímo jejich stránky, kde jej snadno najdete. Vyberte si televizní stanici, kterou máte rádi:

TV program Nova

TV program Barrandov

TV Prima program

Pro další TV stanice přejděte přímo na web dané televizní stránky.

O2 TV program

Máte O2 televizi a všechny její kanály? V tom případě si můžete prohlédnout přehledný O2 TV program všech dostupných stanic přímo na jejich webu. Pokud si například chcete prohlédnout O2 Sport TV program nebo další stanice, pohodlně tam vše najdete.

o2 tv program
Ukázka vzhledu TV programu webu o2 / Zdroj: o2tv.cz

TV program Centrum

Dalším populárním přehledem se může pochlubit také Centrum.cz. Také nabízí jednoduché a přehledné zobrazení.

Pokud si chcete prohlédnut co běží v televizi, využijte Centrum TV program.

S těmito internetovými televizními programy vám už nikdy nic neunikne. Díky těmto pomocníkům vám neujde váš oblíbený nebo dlouhoočekávaný film, seriál či pořad.

Na Tipio.cz naleznete zajímavé a praktické témy od bydlení, přes cestování, recepty, životní styl, techinku až po zahradu. Co zajímá vás?

Mohlo by se Vám také líbit
2 komentáře
 1. Libor říká

  Mám předplacen na celý rok Tv Star magazín, který vychází co čtrnáct dní v tištěné podobě, a jsem s ním naprosto spokojen. Pro mne rychlejší a lepší než hledat tv programy na internetu.

 2. Karel říká

  odjakživa používám tv program od Seznamu a nehodlám to měnit

Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.