3 aplikace na hubnutí, které pomůžou k vysněné postavě

Mezi nejčastější přání lidí patří hubnutí nebo nastavení zdravého životního stylu. Jak ale začít a nepolevit? Zkuste aplikace na hubnutí, které pomáhají.

aplikace na hubnutí
Zdroj foto: asiandelight / Shutterstock.com

Moderní doba nabízí mnoho možností, mezi ně patří samozřejmě i mobilní aplikace, které vám mají pomoci s redukováním hmotnosti. Které z těchto hubnoucích aplikací jsou ty nejlepší? Objevte je a konečně zhubněte.

Aplikace jsou trendy

Mezi moderní a zároveň levnou variantu, která vám ukáže, jak si v hubnutí vedete, je právě mobilní aplikace. Na trhu nebo volně ke stažení najdete mnoho druhů aplikací, je jen na vás, kterou z nich vyberete. Některé z nich jsou přizpůsobené pouze na cvičební plán, jiné nabízí kombinaci cvičení i hlídání denního příjmu kalorií. Záleží tedy jen na vás, jak si své hubnoucí předsevzetí nastavíte.

Upozornění nestačí

Přestože vám mobilní aplikace na hubnutí mohou skutečně pomoci s redukcí váhy, stejně tak se můžete naučit ignorovat jejich upozornění na čas cvičení nebo zkrátka přestanete zadávat přijaté kalorie do jídelníčku. Aby se takový krach nestal, je dobré si motivaci ještě trochu pojistit.

Nejlepší variantou je najít si někoho v blízkém okolí, kdo do toho půjde s vámi. Zkuste třeba vaši nejlepší kamarádku, manžela nebo kolegyni v práci. Díky druhému „parťákovi na hubnutí“ se budete o to více snažit a nebudete chtít přiznat porážku. Taková motivace už skutečně stojí za to – a váš vysněný cíl je o to více na dosah.

Výhody aplikací na hubnutí:

  • většina z nich je ke stažení zdarma,
  • můžete si hubnoucí program nastavit podle sebe,
  • nemusíte utrácet za dietní kupovaná jídla, vše si řídíte sami,
  • máte výsledky hubnutí neustále na očích,
  • upozornění vám připomenou každý krok.

Kalorické tabulky

Mobilní aplikace s názvem Kalorické tabulky je možná ta nejvíce oblíbená ze všech hubnoucích aplikací v České republice. Díky této aplikaci totiž uvidíte přehledně každou kalorii, kterou za den sníte. Po stažení si do profilu nastavíte výšku i hmotnost, váš cíl a denní kalorický příjem.

Pak už jen stačí každý den zadat jídlo, které jste snědli k snídani, svačině, obědu i večeři. V seznamu jídel najdete velké množství druhů, proto nemusíte sami zadávat žádné kalorické hodnoty pokrmů, vše udělá aplikace za vás. Díky tomu uvidíte každý den, kolik jste přijali tuků, bílkovin, sacharidů i vlákniny. Navíc můžete zadávat i sportovní činnost, která vám kalorický příjem automaticky sníží.

Body24

Aplikace Body24 je skvělá v tom, že vám poradí s jídelníčkem šitým přesně vám na míru. Stačí zadat vaše údaje o výšce i váze – a hned vám vyběhne jídelníček na každý den spolu s jednoduchými recepty. Rychlé a snadné recepty jsou z běžných ingrediencí, aplikace vám bude navíc hlídat i pitný režim. Tuto aplikaci si mnoho uživatelů skutečně pochvaluje, výsledky se totiž téměř u každého dostavují.

Daily Workouts

Nejvíce oblíbená aplikace pro hubnutí pomocí cvičení. Chcete cvičit a chybí vám motivace spolu s dobrými cviky? V této aplikace najdete mnoho nápadů na cvičení spolu se skvělými videi. Můžete tak každý den posilovat část těla, na kterou se zrovna cítíte. V Daily Workouts najdete videa na cvičení nohou, rukou, břicha i zadečku.

Nový rok, nový začátek

Kdy jindy je ta nejvhodnější doba na hubnutí, než právě v novém roce? S novoročním předsevzetí můžete sami sebe dobře motivovat a začít hned prvního ledna. Jak na to? Pokud chcete znovu získat kondičku, zhubnout přebytečný tuk a vypracovat tělo spolu s novými návyky ke zdravému stravování, chce to velkou dávku motivace a disciplínu.

Abyste našli tu správnou disciplínu, nejvhodnější variantou je mít vedle sebe někoho, kdo vás bude neustále hlídat a připomínat naplánované cvičení nebo snědené jídlo. Pokud nechcete do vašeho rodinného rozpočtu přidat výdaje za osobního trenéra nebo výživového poradce, ale zároveň cítíte malou dávku disciplíny v sobě, je čas na moderní a levnou variantu.

Zdroj: https: insider.com

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.