5 věcí, které muži na ženách opravdu milují

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč některé ženy mají všechny muže obtočené kolem prstu a jiné mají problém najít si aspoň jednoho, který by je měl rád? Jestli ano, možná už vás napadlo, že ty šťastnější dělají něco, co muže neodolatelně přitahuje.

Abyste získala muže svých snů, nemusíte být obdařená blondýnka s dlouhýma nohama. dokonce nemusíte ani trávit hodiny v posilovně abyste byla štíhlá, jako proutek. Možná vás to překvapí, ale muži obecně dávají přednost zaoblenějším tvarům před hubenými modelkami. Co muži na ženách opravdu milují?

Smysl pro humor

Jestli muži opravdu něco špatně snáší, pak jsou to ženské slzy. Naopak jiskřičky smíchu v očích na ně působí jako afrodiziakum. Smích a smysl pro humor jsou devizy, kterých si muži opravdu cení. Pokud tedy chcete muže zaujmout a opravdu získat, smějte se srdečně, kdykoliv je příležitost. Stejně jako ženy, i muži žijí raději se ženami, které je umí rozesmát a neberou se až tak moc vážně.

Vědomí ženskosti

Stydět se za svoji ženskou postavu s nějakým tím kilogramem navíc, nebo potlačovat v sob ženskost a typicky ženské vlastnosti, není k ničemu. Mužům je celkem jedno, kolik vážíte, pokud si své tělo hýčkáte a máte se ráda i s nimi. Když je navíc dokážete obléci do šatů, které  rafinovaně podtrhují vaši ženskost, žádný muž vám neodolá.

Zdroj foto: Nina Buday / Shutterstock.com
Zdroj foto: Nina Buday / Shutterstock.com

Holka do nepohody

Muže – rytíře, který celé dny vyhledává ženy v nesnázích, aby jim mohl pomoci, najdete v dnešní době jen velmi sporadicky. Tedy, ne, že by nebyli ochotní pomoci, když máte opravdu problém. Dnešní muži ale jednoznačně na ženách milují to, že umí být samostatné a poradí si s problémy. Cení si na ženě, že ho dokáže podpořit a přiloží ruku ke společnému dílu. Prostě milují holky do nepohody. A když si umí ušpinit ruce prací a je jim jedno, že si zlomí nehet, budou je muži nosit na rukou.

Zdravé sebevědomí

Jste si vědomá vlastní hodnoty a nechcete být ta falešně skromná chudinka sedávající v koutě? Můžete být iniciativní a klidně i trochu drzá. Muži milují zdravě sebevědomé ženy, které udělají první krok a osloví ho nebo políbí dřív, než se k tomu rozhoupe on. Přitahují je ženy, které umí stát za svým názorem a vášnivě obhajovat vše čemu věří.  

Láska fakt prochází žaludkem

i když by to možná řada mužů nepřiznala, žena v kuchyni má pro ně velké kouzlo. Ano, muži milují, když se ženy umí točit kolem sporáku a postarají se o teplou večeři nebo improvizovanou hostinu pro nečekanou návštěvu. Dřív, než jim začnete vyčítat šovinismus, je dobré si vysvětlit, proč tomu tak je. Přes veškerou emancipaci mají totiž ženy jednu důležitou roli, a to postarat se o zachování rodu. Muži, byť dnes už nevědomky, proto oceňují fakt, že umíte vařit. 

TIP: 7 vlastností, podle kterých si ženy vybírají životní partnery

Zdroj: zeny.cz

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.