Tisk nálepek s vlastním návrhem? Je to jednodušší, než byste čekali

Potřebujete dát vašemu okolí efektivně vědět o akci, kterou pořádáte, nebo by se vám hodila nová reklama na vývěsní štít vašeho obchodu? Nechte si vyrobit působivé nálepky v různých velikostech a v designu, který si sami vyberete. A nemusí se jednat ani o objednávku v obrovském nákladu.

Plotrová fólie je zárukou úspěchu u obrysových samolepek

Krásné samolepky s perfektně čistými liniemi jsou ve světě reklamy nepostradatelné. Před jejich samotným tiskem se ale rozhodněte, jestli jsou pro vás lepší volbou nálepky s potiskem, nebo naopak bez něj. Potřebujete-li obrysovou samolepku, třeba na vytvoření názvu na firemní dodávku nebo okno vaší kanceláře, je pro vás ideální volba plotr. Na plotrovou fólii není možné nic tisknout, a je tedy zcela bez vzoru a potisku.

Její výhodou je ale stálá barva a precizní a hladké ořezání i těch nejmenších otvorů a okrajů. Díky tomu samolepka perfektně přilne k hladkému povrchu a její životnost je tak skutečně vysoká. Svou vlastní nálepku pak navíc můžete ještě nechat vyšperkovat povrchovou úpravou v matném nebo lesklém vzhledu. Samozřejmostí je také možnost odstranění přebytečné fólie, aby pro vás byl přenos nálepky co nejsnazším procesem.

Samolepky s barevným potiskem přesně podle vašich představ

Ve chvíli, kdy potřebujete vytisknout o něco komplikovanější samolepky, přichází na scénu populární monomerická fólie. Ta totiž nálepce dokáže kromě perfektně vycentrovaného a precizního ořezu vdechnout i nečekaně působivý design. Pro inspiraci můžete vyrazit například sem: https://justprint.cz/produkty/nalepky. Na rozdíl od plotrové fólie přináší také možnost libovolného potisku ve všech možných barvách a odstínech. Finální samolepka tak bude skutečně vypadat přesně tak, jak jste si ji navrhli.

O tom si můžete v obyčejných tiskárnách nechat zdát. Proto si pro tisk vlastních samolepek vybírejte specializované společnosti. Pracují v nich totiž skuteční odborníci, kteří nejen že rozumí svému řemeslu, ale také mají k dispozici technologicky nejmodernější stroje a výrobní postupy. Velice často máte navíc také možnost celou objednávku zrealizovat online. To vám ušetří spoustu času a v konečném důsledku také peněz.

Kdy sáhnout po vlastní firemní nálepce jako po reklamním nosiči?

Samolepky s reklamním obsahem kolem sebe vídáme na každém kroku, byť si to možná ani neuvědomujeme. Důležité ale je, že se nám do podvědomí propisují loga a informace z nich. Přesně tak totiž efektivní reklama fungovat má. Vlastní nálepky jsou ideálním způsobem, jak se zviditelnit, a existuje spousta způsobů, jak jejich vlivu využít.

V poslední době je velkým trendem polepovat firemními samolepkami balení odesílaného zboží. Tak se samolepka dostane na oči velké spoustě lidí. Dlouhodobě oblíbeným způsobem reklamy jsou velkoplošné polepy na autech, oknech kanceláří, výlohách obchodů, stojkách, vývěsních štítech nebo reklamních panelech.

Chytrým způsobem šíření reklamy je ale i věnování samolepek klientům jako pozornost. A to jak v případě e-shopů, tak kamenných obchodů a služeb.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.