Peníze do výplaty mohou být k dispozici ještě dnes

Hledáte malý úvěr těsně před výplatou? Nebankovní cesta je velmi rychlá, stačí vám krátký formulář.

Nečekané výdaje znamenají vždy starosti navíc. Jak je vyřešit? Nabízí se elegantní postup, který je spojený s minimem formalit. Na pobočky se dnes už nechodí, znamenalo by to dlouhé čekání a nutnost osobního jednání. Moderní úvěry jsou mnohem jednodušší, protože cesta k nim vede vždy online. Jaká částka je připravena? Záleží hlavně na žadateli, protože variant se nabízí celá řada. Stačí si proto vybrat jednu z nich. Flexibilita je totiž velkou výhodou těchto finančních produktů, lze si je totiž přizpůsobit přesně na míru aktuální situaci v rodinném rozpočtu.

Zdroj foto: kite_rin / stock.adobe.com

Začíná se na tisícikoruně

V rozmanitosti je síla, to je starý slogan, který platí i pro svět krátkodobých úvěrů. Výběr částky a lhůty splatnosti je totiž zcela v rukou každého zájemce, stanoveny jsou jen dva základní limity. Právě to dává všem velkou svobodu v jejich rozhodování. Peníze do výplaty vyžadují jen doklad o příjmu a ověření totožnosti žadatelů, ověření úvěruschopnosti je krokem, který vyžaduje i platná legislativa. Důvod je zcela nasnadě, pokud by k podobné kontrole nedošlo, mohl by si půjčit i nezaměstnaný, který by se mohl dostat do potíží. Je to spíše formalita, kterou lze jednoduše vyřešit. A jaká suma je vlastně připravena? Kolik si lze půjčit a na jak dlouhé období to může být? 

  • 1 000 Kč je minimum. Půjčit si lze například na mobilní paušál, kávovar nebo cokoliv jiného. 
  • 30 000 Kč je maximum. Hodí se vám tento obnos na malou rekonstrukci nebo nákup elektra?
  • Lhůta splatnosti je volitelná. Vyberte si ze čtyř dostupných variant, jde o 1, 2, 3 a také 4 týdny.

Bez otázek a osobních schůzek

Na pobočku nemusíte, osobní schůzky nejsou na pořadu dne. A výhodou také je, že tento produkt je neúčelový, není tedy vůbec nutné, abyste vysvětlovali své důvody. Vyberte si částku a lhůtu splatnosti, zbývá ještě ověřit totožnost a bankovní účet, přidejte doklad o příjmu. To je standardní postup, který zabere jen několik minut. Jednoduchý scénář si můžete napsat podle sebe, účel využití zaslaných finančních prostředků nebude o ničem rozhodovat. Každý má totiž svůj, mohou to být složenky, nedoplatek za elektřinu nebo různé další důvody. Výhodou nebankovních úvěrů je, že se vlastně neptají na nic, co by znamenalo zásah do soukromí klientů. Půjčka 3000 ihned na účet je rychlá a transparentní, její další výhodou je vysoká dostupnost. Ozvat se totiž můžete kdykoliv, krátký formulář je připravený 24/7!

Nemusíte mít ani ručitele

Minimum formalit, krátká smlouva a také blesková dohoda, takový je klasický scénář, který je spojen s tímto úvěrovým produktem. Nemusíte nikam chodit, vše vyřešíte v pohodlí vlastního obýváku. Velkou výhodou je, že formulář je možné vyplnit ráno, odpoledne i večer, případně také v noci. Doba o ničem nerozhoduje, ozvat se můžete také o víkendech nebo během státních svátků. Konkrétní podoba úvěru je na vás, můžete si půjčit osm tisíc na dva týdny nebo patnáct tisíc na 21 dní, vždy rozhodnou okolnosti, které vás provázejí v životě. Právě proto je tento produkt maximálně flexibilní.

Vždy si půjčku dobře rozmyslete

A na závěr dovolte malou radu. Vždy je totiž nutná rozvaha, pokud jde o finance, neexistuje prostor pro nějaké kompromisy. Bez spěchu, čekání na pobočkách a dlouhých smluvních formulářů to jde také. Právě proto byste měli čas věnovat důkladnému přemýšlení a být si jistí svými dalšími kroky. Pokud jsou ve hře peníze, musíte vědět, že splátka úvěru nebude znamenat komplikaci pro rodinný rozpočet. Úvěr je totiž dobrým partnerem do nepohody, ale měl by být sjednán jen po zvážení všech klíčových pro a proti.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.