Sázky – Na český trh vstoupila nová sázková kancelář Betano – co nabízí?

Českým zákazníkům otevírá brány sázková kancelář Betano, která už dlouhé roky úspěšně působí v zahraničí. V čem tkví kouzlo jejího úspěchu, čím se odlišuje od zažité konkurence? Přesvědčte se sami, že Betano českým sázkařům nabízí vskutku výjimečnou zábavu.

Jde to i bez poboček. Betano českým sázkařům nabízí skvělou online zábavu

Hra právě začíná. Na český trh vstoupila nová sázková kancelář Betano a stávající provozovatelé by se před touto zahraniční posilou měli mít na pozoru. Úroveň konkurence skokově vzrůstá a Betano českým milovníkům kurzového sázení nabízí mnohé funkce, které u nás ještě nebyly k vidění.

Že na vás po registraci čeká atraktivní uvítací balíček, že k prvnímu vkladu na herní účet obdržíte 100% vstupní bonus, že kompletní založení sázkařského konta zvládnete z domova a za pár minut? S tím se v určité míře setkáváme i u zažitých sázkovek.

Je to ovšem Betano, které tento proces dovádí k dokonalosti. V ČR totiž neotevřelo byť jen jedinou pobočku a orientuje se výhradně na zábavu po internetu. Zákazníci tento moderní přístup jednoznačně oceňují. Zde si můžete přečíst podrobnou recenzi na Betarena.cz, ve které se o výjimečné nabídce Betana dozvíte vše.

Jako výhradně online sázková kancelář Betano dále nabízí:

  • nejširší nabídku předzápasových i LIVE sázek
  • zábavné Betano Mise, za jejichž splnění získáváte odměny
  • propracovanou mobilní aplikaci
  • živé přenosy sportovních událostí
  • garanci nejvyšších kurzů (MAX Kurz) na výsledky vybraných zápasů
  • a mnohé další funkce.

Betano dokonce nabízí možnost požádat bookmakery o vypsání vlastní příležitosti. Funkce „dostatečný náskok“ zase vyhodnotí sázku jako výherní, pakliže daný tým či hráč vede o předem určený počet gólů nebo bodů.

Betano: V ČR nováček, v zahraničí silná značka

Betano českým sázkařům nabízí také jistotu, za níž stojí licence vydaná MF ČR. Betano je první zahraniční sázkovou kanceláří, která splnila přísné podmínky licenčního řízení a v průběhu roku 2022 tak mohla konečně osvěžit náš trh. Jen u legálních provozovatelů se můžete bavit bez strachu, že naletíte podvodníkům. Betano ctí zákony i zásady zodpovědného hraní, nastavení vašich herních limitů je dokonce součástí registračního procesu.

Betano také nabízí silné zázemí mezinárodní firmy. Provozovatelem je původně řecká společnost Kaizen Gaming, jejíž herní produkt už si užívají miliony klientů po celé Evropě i v Jižní Americe. Na Kypru a v Řecku, kde je tato sázková kancelář známá jako Stoiximan, jde dokonce o největší místní sázkovku vůbec.

Kromě kurzového sázení Betano nabízí hráčům i online casino s více než 130 hrami od renomovaných výrobců, bavit se zde můžete i v turnajích či u rulety. Je to ale právě sázkařský produkt, kterým Betano jednoznačně vystupuje ze stínu konkurence.

Oceňován je laickou i odbornou veřejností, vždyť Betano obdrželo několik „herních Oscarů“ EGR Awards, včetně toho pro nejlepší fotbalovou sázkovou kancelář. Už i českým klientům tak tato nová značka nabízí moderní, zábavnou a ryze online platformu.

Hra právě začíná – podívejte se na stránky Betano zde.

18+|Hrajte zodpovědně. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.