Samoopalovací krém vs. bronzer: Poznejte klíčové rozdíly

Opálená pokožka s nazlátlým odstínem je pro mnohé atraktivní. Dosáhnout ji můžete i bez škodlivých slunečních paprsků nebo solária, nemusíte se přitom spoléhat na počasí. Samoopalovací produkty a bronzery nabízí jednoduché řešení, jak mít vždy okouzlující pokožku.

Samoopalovací krém

Opálená pokožka v odstínech hnědé vypadá skvěle. Nemusíte přitom na dovolenou nebo do solárka. Perfektního opálení můžete dosáhnout s pomocí samoopalovacích produktů. A to bez rizik, která přináší UV záření. Samoopalovací krémy se snadno nanáší a zachovají vaši pokožku zlatavou a krásnou. Aplikovat je stačí zhruba jednou za týden až dva – po celou dobu se můžete těšit z okouzlujícího odstínu téměř bez práce.

Bronzery

Možnou alternativou jsou bronzery. Ty jsou dobře známé v kosmetice jako součást make-upu – vytvoříte s nimi perfektní kontury. Kromě toho se ale nabízí tekuté bronzery, které se podobají samoopalovákům. Nabízí téměř stejný výsledek – během chvilky můžete světlou pokožku proměnit v opálenou. Rozdíl spočívá zejména v tom, že bronzer vydrží pouze jeden den. Lze ho totiž snadno smýt vodou a mýdlem. Opálení vám tedy nevydrží týden až dva, ale jen pár hodin.

Správný výběr

Výběr vhodného produktu záleží na vašich představách a potřebách. Pokud chcete zazářit pouze jeden den, například v odhalujících šatech, pak postačí bronzer. Nabízí perfektní finish, kdy během chvilky dosáhnete okouzlující pokožky. Ovšem jestliže si chcete opálený vzhled udržet déle, pak volte samoopalovací krém či pěnu – stačí ho aplikovat jednou za čas, přičemž výsledek bude vypadat skvěle po řadu dní.

Výběr je v tomto případě poměrně jednoduchý, jakmile poznáte rozdíl mezi produkty. Vybírejte dle aktuální situace – díky pestré nabídce najdete to pravé, abyste se cítili skvěle.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.