Jak vybrat nejlepší regálové systémy pro prostorovou optimalizaci garáže

Máte doma garáž a při pohybu v ní neustále zakopáváte o nejrůznější nástroje a věci, které nejsou správně uložené? Může být, vždyť pro mnohé je garáž jakýmsi skladištěm. To je pochopitelně škoda, protože i věci, které využíváte pouze občas, si zaslouží mít v garáži své pevné místo. Stačí k tomu pouze jedno jediné. Pořízení kvalitního regálového systému. 

Zdroj foto: Majster-regal.cz

Vsaďte na regály od Majster Regál

Vybrat ten správný regálový systém není nic složitého, vsadíte-li na regály od společnosti Majster Regál. Ta nabízí vysoce jakostní regálové sestavy, z nichž si určitě vyberete tu správnou, která bude vaší garáži slušet. Regály od zmiňované společnosti jsou vyrobené ze 100% oceli a pořídit je můžete za velmi výhodné ceny. Na regály se vztahuje 5 let trvající záruka a využít lze také konfigurátor regálů.  

Kompaktní řešení na míru

V první řadě se zaměřte na to, zdali je možné regály postavit kompaktně tak, aby v garáži dokonale seděly. Regály od Majster Regál jsou v tomto ohledu optimální volbou. Bez problémů si je totiž složíte tak, že vytvoříte dokonalý celek, jenž bude v interiéru garáže nenápadný, ale zároveň velmi potřebný. Bez potíží třeba vyplníte rohy místnosti a jiná hluchá místa, která by jinak nenašla žádné využití. Jednotlivé komponenty do sebe dokonale zapadají a vy si můžete být jistí, že si věci uskladníte dle potřeby tak, abyste je měli vždy po ruce. 

Lehké regály s vysokou nosností

Regály od společnosti Majster Regál jsou maximálně pevné i přesto, že vzhledově vypadají hodně tence. Tím pádem s nimi můžete velmi jednoduše manipulovat, aniž byste museli vyvinout nějakou velkou sílu. Spolehnout se budete moci i na vysokou nosnost. Ta se pohybuje zhruba od 150 do 300 kg. Záleží na tom, jaký regál si aktuálně vyberete, respektive jak těžké věci potřebujete uskladnit.   

Nezapomínejte na vzhled regálů

I design je u regálů velmi důležitý. Společnost Majster Regál si tento fakt uvědomuje a její výrobky se vyznačují maximální elegancí. Ta je kombinována pochopitelně i s vysokou výdrží díky specifické povrchové úpravě regálů.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.