Recenze smartphonu Honor 70 Lite

Smartphone Honor 70 Lite je rozpočtovou verzí nové řady Honor 70, která nabízí výjimečné telefony střední třídy. Navzdory některým rozdílům, které drží cenu dole, telefon stále oslovuje potenciální kupce. Telefon bude uveden na trh s chytrými telefony ve Velké Británii v březnu 2023.

Výrobci smartphonů nepotvrdili, zda bude nový telefon Honor uveden globálně. I když nemusí být tak působivý jako jeho sourozenci, Honor 70 Pro a Honor 70 Pro Plus, telefon má stále svou hodnotu a přitažlivost. Přichází se slušnou výdrží baterie, atraktivním vzhledem, robustní konstrukcí a dostatečnou hardwarovou podporou. Nemůžeme však soudit telefon pouze na základě jeho specifikací. Pojďme se ponořit do podrobné recenze honor 70 lite parametry smartphonu Honor 70 Lite.

Komplexní recenze smartphonu Honor 70 Lite

Design a zobrazení

Honor 70 Lite je k dispozici ve třech úžasných barvách: Titanium Silver, Midnight Black a Ocean Blue. Všechny tři možnosti však mají na zadním panelu lesklý vzor, který by mohl vést k šmouhám a skvrnám. Abyste tomu zabránili, doporučuje se při používání telefonu používat ochranný kryt. Pokud si potřebujete vybrat, klasická půlnoční černá varianta je dobrá. Přestože ani ostatní možnosti nejsou špatné, černá barva působí prémiovým dojmem. Telefon má navíc tenký boční rám a kvalitní zpracování. Honor 70 Lite má hmotnost přibližně 194 gramů. Jeho součástí je biometrický skener na bočním panelu, který zlepšuje zabezpečení telefonu. Přední displej má tenké rámečky.

Paměť a vnitřní vybavení

Telefon je vybaven čipovou sadou Snapdragon 480+, která poskytuje připojení k internetu 5G. Umožňuje vám snadno streamovat obsah a multitasking. Jeho rychlost zpracování však může dosáhnout pouze rychlosti taktování 2,2 GHz, což je o něco nižší ve srovnání s jinými telefony střední třídy. Přesto může být tento telefon stále dobrou volbou pro volání a posílání zpráv. Pokud se však na svém zařízení pokusíte hrát Call of Duty nebo Apex Legends, můžete zaznamenat selhání a problémy s výkonem. Tyto hry však stále můžete hrát při nízkém vizuálním a grafickém nastavení na GPU Adreno 619. Magic UI 6.1, založené na firmwaru Android 12, také poskytuje řadu funkcí a zůstává plynulé.

Fotoaparát

Honor 70 Lite má nastavení tří fotoaparátů vedených 50MP primárním senzorem. Navíc je zde 2MP makro objektiv a 2MP hloubkový objektiv. Zatímco fotoaparát může pomoci zlepšit celkové barvy a kontrast, snímky na výšku a detailní snímky nemusí vypadat příliš barevně kvůli nedostatku správného softwaru umělé inteligence a možností zpracování obrazu v telefonu.

Zdroj foto: sebra / Shutterstock.com

Baterie a další

Telefon má 5000 mAh baterii, která napájí bateriovou část a poskytuje více než 7 hodin času na obrazovce. Plné nabití baterie z vybité na 100 % trvá až hodinu a půl pomocí podpory 22,5W kabelového nabíjení a standardní port typu C také podporuje připojení OTG. Pokud chcete hrát hry, baterie telefonu vydrží déle než 4 hodiny. Navíc má konektor pro sluchátka a nabízí Hi-Res Audio, produkující vynikající zvuk, ať už používáte kabelová nebo bezdrátová sluchátka. Honor 70 Lite stojí přibližně 247 $ (20 290 Rs v Indii).

Závěr

Pokud potřebujete telefon pro základní činnosti, jako jsou sociální média, spotřeba médií a další úkoly, Honor 70 Lite by mohl být dobrou volbou i přes průměrný fotoaparát, výkon, displej a výdrž baterie. Pokud však chcete jinou možnost od stejné značky a cenové kategorie, zvažte smartphone Honor Play 7T Pro.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.