Kombinovaná lednice s mrazákem: Objevte ty nejmodernější varianty

Pokud zařizujete novou kuchyň, pak se určitě rozhodujete nad novými kuchyňskými spotřebiči. Mezi jeden z nejdůležitějších a největších spotřebičů patří kombinovaná lednice. Jaké jsou její výhody? A kolik místa zaberou? Vyberte ten nejlepší druh lednice.

Zdroj foto: Gorodenkoff / Shutterstock.com

Na trhu existuje mnoho variant

S požadavky zákazníků vznikají na trhu i nové druhy lednic, proto si v dnešní době můžete vybrat mezi nejrůznějšími velikostmi, uspořádáním i cenou. Záleží na tom, kolik místa vaše rodina potřebuje ke skladování potravin a kolik místa nabízí vaše kuchyňské prostory.

Záleží na tom, kolik prostoru máte

Pokud ve vaší domácnosti potřebujete velký úložný prostor pro mražená jídla a potraviny a máte dostatek místa, pak je dobrou variantou externí mrazák. Tolik místa však většina domácností nepotřebuje, a tak v drtivé většině rodiny volí kombinovanou lednici s mrazákem.

Zdroj foto: Pixel-Shot / Shutterstock.com

Změřte šířku prostoru na lednici

Ve vaší kuchyni je s největší pravděpodobností už jasně určená šířka, do které se musí kombinovaná lednice vejít. Jestli máte prostornou kuchyni, můžete zvolit americkou lednici nebo tu s francouzským typem dvoukřídlého otevírání. Jestliže ve vaší kuchyni tolik prostoru není a potřebujete klasickou šířku lednice, pak bude vhodnější vybírat lednici s mrazákem v horní nebo spodní části.

Široké lednice jsou v dnešní době velmi moderní

Pokud si plánujete svou novou kuchyň, pak si určitě nechte dostatek místa na velkou lednici. Vaše rodina dostatek místa pro potraviny ocení, navíc nemusíte veškeré potraviny nacpat do menšího prostoru. Vaše police budou více prostorné a uspořádané.

Široké lednice s dvěma křídly jsou většinou situované tak, že na levé straně máte chladící část – a na pravé straně část mrazící. Můžete tak využít dostatek prostoru v obou prostorech. Navíc většina lednic má zabudovaný příjemný bonus v podobě přístroje pro tvorbu ledu. Vaše letní nápoje tak budou krásně chladivé za každé situace snadno a hned.

Ať už se rozhodnete pro klasický typ kombinované lednice nebo pro širší variantu s mrazákem po celé výšce, určitě si novou lednici rychle oblíbíte pro dostatek prostoru.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.