4 levné tipy, jak oživit vaše bydlení

Bydlení si každý z nás zařizuje k obrazu svému. Ačkoli se rádi inspirujeme, zpravidla si do vybavení naší domácnosti nenecháme moc mluvit. Chceme si ho zařídit tak, abychom se zde cítili příjemně a bylo nám tady dobře. My pro vás máme celkem čtyři levné tipy, se kterými můžete své bydlení oživit. Kterým z nich se inspirujete?

Oživte váš domov. Zdroj foto: Daria Minaeva / Shutterstock.com
Oživte váš domov. Zdroj foto: Daria Minaeva / Shutterstock.com

Každá místnost se po nějakém čase okouká

Jistě nám dáte za pravdu, že po nějakém čase vám zařízení určité místnosti začne připadat nudné a nezajímavé. Jednoduše se okouká, což je naprosto běžné. Právě tehdy vám přijdou vhod naše tipy, se kterými snadno a především za pár korun, můžete dané místnosti dopřát oživující prvek. Rázem pak nebudete mít pocit, že vám zařízení daného pokoje přijde stereotypní.

Do ložnice pěkný přehoz nebo obraz na stěnu

Ložnice je místem, kam se většina z nás chodí opravdu jen vyspat. To ale neznamená, že bychom si neměli dát záležet na tom, jak jí vybavíme. I ložnice totiž může být zařízena tak, abyste se zde cítili co nejpříjemněji. Pokud přemýšlíte, jak tento prostor oživit, máte několik možností. Velmi pěkně bude vypadat nějaký nový obraz na stěně, oblíbené jsou také přehozy na postel, které jsou nejen praktické, ale plní i estetickou funkci. Živá rostlina na nočním stolku udělá hodně – prostor zútulní a přispěje k lepšímu ovzduší.

V obýváku vyniknou samolepky na zeď i menší doplňky

Jestliže je ložnice místem, kam se chodíme jen vyspat, je obývací pokoj naprostým opakem. Ten je totiž vnímán jako srdce každé domácnosti, kde trávíme opravdu podstatnou většinu času. Scházíme se zde s rodinou, hostíme zde návštěvy. Obývací pokoj můžete levně oživit, například s pěknou samolepkou na zeď. Vhodné jsou také nejrůznější doplňky a dekorace, například zajímavá složka na poličku, ubrus na konferenční stolek nebo svícen.

Ať v dětském pokoji stále vládne pořádek

Rodiče často přemýšlí, čím udělat radost svým dětem. Proč je ne potěšit něčím pěkným do pokojíčku? Dětský pokoj lze oživit poměrně levně a zároveň přitom můžete myslet na to, aby zde i nadále vládl pořádek. Pokud přemýšlíte, kam uložit všechny ty hračky, plyšáky nebo stavebnice, doporučujeme úložné boxy pro děti. Nejenže zajistí prostor pro všechny potřebné věci, které vaše děti nutně musí mít, ale zároveň pro svůj design oživí pokojíček. Seženete je lacině a spojíte tak příjemné s užitečným. Boxy se samozřejmě dají využít i jinde v domácnosti, stačí jen zaměnit dětský motiv za nějaký více univerzální.

Obrazy na stěnu i rámečky na fotky

Naším posledním levným tipem, jak oživit každou domácnost, jsou obrazy na stěnu nebo rámečky na fotografie. Své místo najdou úplně všude, od ložnice, přes obývací pokoj až po chodbu nebo dětský pokojíček. Vybírat je můžete v internetovém obchodě Gario.cz, kde si v rozmanitém sortimentu kvalitních doplňků dokáže vybrat i ten nejnáročnější z vás. Využijte možnosti nakupovat z pohodlí vašeho domova, veškerý sortiment je vám dostupný online a nakupovat tak můžete prakticky odkudkoli. Zaujme vás nejen různorodá nabídka, ale především přátelské ceny.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.