Výzdoba na svatbu a inspirace: Nezapomeňte na stylové osvětlení

Každý z nás si chce ve svém životě pamatovat některé významné dny. Jedním z nich je bezesporu také svatba. Den, kdy se vezmou dva lidé a utvrdí svou lásku, je nejen pro ně samotné velmi významný.

I proto je zapotřebí mít všechno dokonale nachystáno se vším všudy. Často se řeší především dekorace spojené s výzdobou interiéru a exteriéru ve dne. Zapomíná se ale na to, že se svatební veselí často prodlouží až hluboko do noci. Zapotřebí jsou tudíž kvalitní světelné dekorace. Jak vybrat ty správné?

Zdroj foto: kornnphoto / Shutterstock.com

Světelné řetězy

Mezi nejoblíbenější dekorace patří světýlka na svatbu v podobě světelných řetězů. Vybírat je lze v mnoha variacích jak z hlediska délky, tak i samotného designu jednotlivých světelných zdrojů. Délku řetězu je zapotřebí volit hlavně podle toho, jak velkou plochu budete potřebovat osvětlit. Co se týká samotných motivů, ty se odvíjí hlavně od toho, v jakém duchu budete samotnou svatbu koncipovat. Volit je možné moderní drobné svítilničky, anebo klidně i nějaké větší, které spíše odpovídají jakémusi retro stylu. Žárovkový řetěz zkrátka může mít různou podobu. 

Stylové lampičky

Moderní výzdoba na svatbu a inspirace pojímá bezesporu také stylové lampičky, které je možné položit na zem, případně zavěsit. Jedná se samozřejmě také o LED světelné zdroje, které mohou sice vypadat poněkud staromódněji, nicméně moc hezky. Vybírat lze v současné době různorodé variace svítidel, která vypadají lákavě. Hodně oblíbená je především žlutá barva světla, případně teplá bílá.   

Půjčte si osvětlení dle potřeby

Ne, světýlka si určitě nemusí kupovat. Jen těžko je pak ještě využijete v případě, že půjde o modely vyrobené vyloženě na svatbu jako takovou. Ideální volbou je bezesporu online půjčovna světýlek, v jejíž nabídce si vyberete přesně taková světýlka, která se vám budou líbit a padnou na svatbu jako ulitá. 

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.