Tantrická masáž: Pomůže vám s odbouráním stresu a také objevením vlastní smyslnosti. Jaké jsou její další účinky na vaše tělo?

O tom, že masáž pomáhá s uvolněním stresu i zatuhlých částí těla, jste jistě už četli mnoho článků a s největší pravděpodobností jste na nějaké masáži již byli. Tantrická masáž je trochu jiná než všechny ostatní. Zjistěte více o této intimní masáži, která vám pomůže s vaší sexualitou, odbourá váš stres i úzkosti.

Zdroj foto: AlexanderLipko / Shutterstock.com

Tantrická masáž je rituál

Co se vlastně skrývá pod názvem tantrická masáž? Na českém území tento druh masáže najdete od roku 2005, kdy byla založena Tantra Spa škola. V dnešní době zde existuje mnoho profesionálů, kteří znají veškeré praktiky tantra masáže do nejmenších detailů.

Jedná se o intimní rituál, který vychází přímo z tantry. Pokud si osvojíte samotnou filozofii tantry, pak si nejspíš tuto masáž oblíbíte vy i váš partner. Při takové masáži si uvědomíte na maximum svou smyslnost, sexualitu a dostanete se do úplně nové úrovně vnímání. Odbouráte veškerý svůj strach, stud i stres. Kombinace klasické masáže a práce s tělesnou energií vás dostane do úplného uvolnění. Tantra tak pracuje nejen s uvolněním těla, ale také mysli.

Účinky tantrické masáže

Vedle uvědomění si vlastní sexuality, kvůli které na tuto masáž chodí nejvíce lidí, získáte i mnoho dalších pozitivních účinků pro lidské zdraví. Naučíte se mnohem lépe sdílet intimitu se svým partnerem, komunikace tak už nikdy neponese žádné zamlčené tabu. Tantrická masáž pomáhá při poruchách erekce nebo také při předčasné ejakulaci. Zahání problémy s prostatou nebo vaginitidou.

Zdroj foto: AlexanderLipko / Shutterstock.com
  • Tantra odbourává problém s neplodností, a dokonce i bolestivý pohlavní styk.
  • Vrátí vám sílu a energii do vašeho života, zbavíte se depresí i dalších psychických problémů.
  • Stres se vám po tantrické masáži vyhne obloukem.
  • Tento druh intimní masáže vrátí vám samotným potřebnou sebedůvěru ve vlastní tělo, a tak budete mnohem přitažlivější nejen pro sebe, ale také pro vašeho partnera.
  • Pozitivně působí na správnou funkci krevního oběhu i uvolnění napětí ve svalech.

Jak tantrická masáž probíhá?

Pokud zavítáte do tantrického studia, připravte se na intimní atmosféru již od dveří. Ucítíte příjemnou vůni vonných svíček, zaujme vás klidná a smyslná, orientální hudba a všude kolem najdete jen tlumené světlo ze svíček. Díky takové atmosféře se dokážete uvolnit během prvních minut.

Během masáže zažijete mnoho druhů doteků, od jemných až šimrajících po dynamické a silné. Masáž není prováděna pouze rukama maséra či masérky, zažijete například omývání teplou vodou nebo masáž horkými ručníky. Vhodnými pomůckami tantry jsou také peříčka, olejíčky nebo lávové kameny.

Masírují se i intimní partie

Součástí tantrické masáže je samozřejmě také masáž intimních partií. V tantře se tyto části těla nazývají yoni a lingam. Díky takové masáži v sobě objevíte nové vzrušení i prožívání sexuální touhy. Při tantře může dojít také k masáži prostaty přes konečník.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.