Jak jednoduše vybrat vhodný dárek pro ženu, který skutečně potěší?

Vybrat krásný dárek pro ženu není nic složitého, jen musíte trochu naslouchat tomu, co má ráda a co se jí líbí. Pokud si nejste jisti, vsaďte na univerzální dárek, který není limitován věkem ani jejími zálibami. Jen si dávejte pozor, k jaké příležitosti ji chcete obdarovat, protože například nové auto by bylo s jejímu svátku nejspíš až moc.

Zdroj foto: dekazigzag / Shutterstock.com

Jak vybrat správný dárek

Ženu není složité obdarovat.  Originální dárek však vyberete pouze ženě, kterou alespoň trochu znáte. Víte, co má ráda, jaké má koníčky a častokrát vám mezi řečí sama napoví. Stačí jen trochu poslouchat. Horší to je s ženou, o které toho moc nevíte. Například vybrat dárek pro kolegyni z práce nebo učitelku ze školy, kterou navštěvují vaše děti, může být oříšek. V tomto případě vsaďte na univerzální dárek, který sice nemusí úplně ohromit, ale ani neurazí.

Zdroj foto: dodotone / Shutterstock.com

Dárek pro ženu, kterou dobře znáte

Pokud vybíráte dárek ženě vám blízké, nekupujte jí na Vánoce, narozeniny, svátek nebo Valentýna praktické věci do domácnosti. Sice ji potěší, ale příliš radosti neudělají. Raději jí pořiďte něco víc osobního a určeného jen pro ni. Například drahý parfém, který má ráda, ale sama by si ho nikdy nekoupila, protože se jí zdá příliš drahý. Nebo krásné zlaté náušnice, které si prohlížela nedávno ve výkladní skříni.

Dárek pro ženu, kterou neznáte

V případě, že vybíráte dárek pro učitelku vašich dětí nebo kolegyni z práce, vsaďte raději na jistotu a vyberte neurální dárek. Nemusí to být nic složitého. Oblíbená jsou vína, sladké bonboniéry, vonné svíčky, nebo jakákoliv malá dekorace do bytu. Ženě, která je pro vás prakticky cizí, se nemusíte zavděčit drahým dárkem, ale pouze drobností.  Můžete jí pořídit také knihu, audioknihu či kosmetickou sadu.

Ženy všeobecně mají rády dárky, a proto jim nezapomínejte přinést alespoň maličkost, k jakémukoliv výročí či jiné příležitosti.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.