Vybrat vhodný dárek pro muže se někdy zdá nemožné. Poradíme vám, jak na to, aby byl muž šťastný a spokojený

Vybrat vhodný dárek pro muže se mnohdy zdá nadlidský úkol. Žádná kosmetika, šperky či kabelka neudělá muži radost jako ženě. Jak potěšit muže dárkem?

Pokud se chcete vyhnout nákupu praktických dárků, ať už jsou to ponožky nebo spodní prádlo, a chcete muže opravdu potěšit, stojíte před náročným úkolem. Dárek pro muže není těžké pořídit, ale vymyslet ho. Možná se zdá, že to mají muži snazší a z určitého pohledu to tak pravděpodobně je, ovšem stačí správně zapřemýšlet a jistě vymyslíte dárek pro muže, který neskončí na dně skříně.

Zdroj foto: fizkes / Shutterstock.com

Poznejte jeho potřeby a koníčky

Pokud znáte jeho koníčky, máte napůl vyhráno. Ať už je to sport nebo čtení, je maličkostí vybrat funkční tričko nebo knihu od oblíbeného autora.

U některých mužů můžete k jeho obdarování využít i jeho práci. Potřebuje novou vertikální myš, se kterou bude méně namáhat ruku při práci s počítačem nebo ocení novou brašnu na nářadí do své dílny?

Nenechte se unést nápady

Muži jsou přímočaří, nemají rádi náznaky a mlžení. Buďte i vy takové při výběru dárku. Nepřemýšlejte nad tím dlouhé hodiny či dokonce dny. Muži jsou věcní a zrovna tak pohlížejí na své dary. Nemusíte trávit hodiny nad vytvářením alba z jeho fotografií, pokud o něj nestojí. Stejnou radost mu udělá jedna fotografie ve vtipném či originálním rámečku.

Jděte s ním na nákup

Vydejte se s ním na nákup a sledujte jaké produkty si prohlíží, u čeho zastaví, co ho zaujme. Když muž finančně investuje do svých koníčků, máte záruku, že ocení dárek související s jeho zálibami.

Fotokalendár

Ačkoli se to na první dojem nemusí zdát jako úplně nejlepší nápad, věřte, že opak je pravdou. Fotokalendáře patří do kategorie bezva nápadů, co se dárků týče. Může jít o jeho vlastní fotografie, které jsou něčím výjimečné – sportovní události, zajímavá místa, která navštívil. Ale stejně tak může jít o společné fotografie, fotografie dětí, milovaného mazlíčka či různé vzpomínkové události.

Vsaďte na jistotu v podobě dárkových poukazů

Dárkové poukazy jsou jistotou, uděláte muži radost. Nezáleží na to, zda mu opatříte poukaz do oblíbeného obchodu se sportovním vybavením, do oblíbeného baru či restaurace, permanentku do fitness centra, poukazem nikdy nic nepokazíte.

Zdroj foto: FOTOGRIN / Shutterstock.com

Pořiďte mu zážitek

Zážitky jsou skvělou volbou pro každého muže. I když se může zdát, že muži touží jen po adrenalinových zážitcích, existuje mnoho dalších možností. Kromě skoku padákem, jízdy v terénním nebo luxusním voze, můžete darovat setkání s mistrem koníčku, kterému se muž věnuje.

Trénuje karate, zařiďte setkání s mistrem karate. U zážitků se meze nekladou.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.