Vyberte si toustovač na míru aneb co si promyslet před nákupem

Milujete tousty? Zapečené se sýrem, oříškovo-čokoládovou pomazánku, šunkové nebo jakékoli jiné? Kupte si toustovač na míru, který oceníte nejenom vy, ale i celá vaše rodina. Na co je třeba myslet před jeho nákupem?

Zdroj foto: MIGUEL G. SAAVEDRA / Shutterstock.com

Klasika pro jednoho i celou rodinu

Pokud žijete v domácnosti jen vy, ideální volbou je toustovač s jednou plotýnkou. Připravíte si v něm toust pohodlně pouze pro vás. Pokud vás je v domácnosti víc, uzpůsobte tomu právě počet plotýnek. A abyste na tousty nečekali moc dlouho, vybírejte toustovač s vysokým příkonem. Platí totiž pravidlo, že čím vyšší příkon, tím rychleji se tousty opečou.

3v1 pro ty, kteří se v kuchyni vyžívají

Rádi v kuchyni experimentujete? Tak to potřebujete výměnné plotýnky. Klasické sendvičové vám skvěle poslouží k přípravě zapečených toustů s vaší oblíbenou náplní. Vaflovací plotýnky oceníte, když si budete se chtít připravit pořádnou americkou snídani. A pokud jste opravdoví fajnšmekři, kteří si neumí život představit bez grilování, určitě se poohlídněte po toustovači s grilovací plotýnkou. Ta je vhodná ke grilování zeleniny i masa.

Jste kombinací všech tří zmíněných osob? Milujete tousty, vafle i grilované pokrmy? Toustovač 3v1 je pro vás to pravé. Jeho kouzlo spočívá v tom, že má výměnné plotýnky, a vy si tak můžete nachystat pokrm, na který máte zrovna náladu, jednoduše rychlou výměnou.

Zdroj foto: Semjonow Juri / Shutterstock.com

Pro fajnšmekry

Některé vymazlené toustovače nabízí i speciální funkce. Jednou z nich je například regulace teploty. To znamená, že si můžete zvolit, na jakou teplotu se vaše tousty, vafle či maso propečou. V případě, že neradi trávíte čas důkladným drhnutím plotýnek, vyberte si toustovač s plotýnkami, které jsou omyvatelné v myčce. A určitě zvolte takový toustovač, který disponuje funkcí vypnutí se v případě přehřátí.

Až si budete vybírat svůj nový toustovač, promyslete k přípravě jakých pokrmů ho budete využívat. To vám znatelně zjednoduší jeho výběr.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.