Vyhlídkový let balónem pro dva: Vyrazte na nezapomenutelné rande do oblak

Chcete na chvíli zapomenout na každodenní rutinu? Vezměte svou druhou polovičku do oblak a užijte si vzduchoplavbu se vším všudy. Proč je to dobrý nápad?

let balónem
Zdroj foto: Adrop.cz

Romantika se špetkou dobrodružství

Romantiku nemusíte zažít jen u sklenky vína a zapálených svíček. Vzdušná jízda, která vás vezme pár stovek metrů nad zem a nabídne unikátní výhledy na krajinu i města, má rozhodně co nabídnout.

Let balónem pro dva probíhá brzy ráno nebo navečer. Sice je to zejména kvůli bezpečnosti, protože je v tu dobu nejklidnější termické proudění, vedlejším produktem je však nezapomenutelná romantika při východu nebo západu slunce.

Originální příležitost k oslavě

Při soukromém letu balónem budete mít nebe jen pro sebe. Takový zážitek se vyloženě nabízí k oslavě narozenin, k výročí i třeba k žádosti o ruku. Tohle jen tak něčím nepřekonáte. Kdybyste chtěli nasadit laťku ještě výš, vyberte na přelet oblíbené místo, kde společně rádi trávíte čas

Při privátním letu pro dva máte tu výhodu, že se do plánování trasy můžete zapojit.

Zážitek do společného fotoalba

Výhledy na krajinu vykreslenou nízkým sluncem jsou dokonale fotogenické. Před vámi se rozprostře panoramatický výhled na lesy, hory i architektonické památky. Záleží, kam se vydáte

Největší československá zážitkovka Adrop.cz nabízí lety balónem na bezmála 40 lokalitách po celém Česku. Proletět se ale můžete i v zahraničí. Je tedy na vás, kde si chcete vyfotit vzpomínku, která se bude vyjímat ve vašem fotoalbu.

Skvělá šance, jak trávit čas společně

Nemáte na sebe už tolik času? Takto i z mála vyždímáte maximum. Vyhlídkové lety balónem trvají sice jen hodinu, ale vzpomínky si uchováte celý život

Kromě hodinového letu se však ještě budete účastnit příprav balónu před vzletem a okusíte vzduchoplavecký život hezky zblízka. Celkově tak počítejte s přibližně třemi hodinami společné zábavy.

Nejsnazší šance, jak se stát šlechtici

Každý, kdo se vydá na let balónem, se stane po přistání právoplatným členem vzduchoplavecké rodiny. Ale nejprve je k tomu potřeba křest čtyřmi živly a slavnostní přípitek. 

Domů pojedete jako baron a baronka a k vašemu jménu přibude ještě místo, kde jste přistáli. Tak si držte palce, ať je to nějaké zvukomalebné městečko. Letová trasa je totiž vždycky tak trochu překvapení. Záleží na rychlosti a směru větru. Za hodinu můžete doletět klidně až 20 kilometrů od místa startu.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.