Topné rohože zajistí komfortní přímé vytápění

Také se potýkáte se studenou dlažbou během chladných měsíců? I když jde o podlahovou krytinu velmi trvanlivou a snadno udržovatelnou, její užitné vlastnosti nás leckdy nepříjemně překvapí.

A přitom můžete nepříjemný pocit zimy od nohou vyřešit jednoduchým trikem. Stačí si pořídit topné rohože, které se jednoduše umístí přímo pod dlažbu, a to do vrstvy pružného tmelu. Instalují se velmi jednoduše a pokud k nim přidáte i vhodnou regulaci, získáte velmi ekonomický a nenáročný provoz.

Univerzální použitelnost jako hlavní přednost

A kam je umístit? To je jen a jen na vás. Hodí se jak pro systém hlavního vytápění domu, tak i jako samostatně použitelný okruh, určený jen pro ohřev podlahy. Jejich princip je velmi jednoduchý. V zásadě jde o starý známý topný kabel, šikovně přichycený k nosné tkanině. A pokud budete rohože porovnávat s klasickým topným okruhem, zjistíte, že co do jednoduchosti instalace nepochybně vyhrávají. Okruh samotný je pak o něco flexibilnější, ovšem nijak výrazně.

Zdroj foto: Infraobchod.cz

Pokládku topné rohože zvládnete i sami, stačí se držet doporučeného návodu. Prakticky nemůžete udělat chybu a rovnoměrné rozložení topného výkonu tak nebude ohroženo.

Přímotopné vytápění jako nejrozšířenější způsob aplikace 

Rohož se umísťuje těsně pod nášlapnou vrstvu. Je tedy zaručeno, že většina tepla půjde přesně tam, kam má – do prostoru a samozřejmě k vašim nohám. Mít teplo od podlahy je velmi příjemné, navíc se jeho prostřednictvím jakýkoliv svěřený prostor velmi rychle vyhřeje tím správným způsobem. A po čem se při nákupu dívat?

Chtějte výrobky, u nichž hraje prim technologie

Doporučit lze zcela jistě nákup u specialistů. Například topné rohože ECOFLOOR používají vždy jen kabely o co nejmenším možném průměru, vylepšené navíc co nejnižším lineárním výkonem. Díky tomu je lze pohodlně stočit do libovolně velkých smyček a celá podlaha je prohřívána rovnoměrně. To oceníte i při jejich provozu, který je mnohem flexibilnější, než bývá u obdobných řešení zvykem.

Topné rohože ECOFLOOR dodává nás náš trh společnost FENIX s.r.o. Již v roce 1990 začala dodávat na náš trh topné sálavé infrapanely. Dnes je její sortiment mnohem širší. Vyznačuje se zejména nápaditými designovými řešeními. Infrapanely je tak možné sehnat například jako imitaci kamene, v podobě topných obrazů apod. Ke všem výrobkům pak dostanete i kompletní sadu k instalaci a veškeré potřebné pokyny. Zjistěte více na stránkách Infraobchod.cz.

Mohlo by se Vám také líbit

Komentáře jsou uzavřeny, ale trackbacks a pingbacks je otevřen.