Tipy pro úspěšné první rande: Jak udělat dobrý první dojem

Chystáte se na rande a netušíte, jak udělat dobrý první dojem? Nezoufejte! Na následujících řádcích vám dáme užitečné rady a tipy na to, jak to zařídit, aby se do váš žena vašich snů rychle zakoukala. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi!

Jaké oblečení a obuv zvolit, abyste zaujali ženu vašich snů hned na první schůzce?

Šaty dělají člověka. Tak se to zpívá v jedné známé písničce a je tomu opravdu tak. První dojem se vytváří většinou na základě vizuálních poznatků a je tedy dobré, abychom s výběrem oblečení a obuvi nešlápli tzv. vedle. Pokud se nechystáte přímo na společenskou událost, můžete vsadit na trendy modré džíny s tzv. roztrhanými koleny a s vysokým pasem. Ty výborně zapadnou do outfitu ve stylu nedbalé elegance. Do ležérního outfitu pak můžete zakomponovat i módní košili. Do módy se opět vrací kostkovaná verze košile. Outfit pak můžete obohatit o stylové šperky, jako jsou hodinky nebo prsteny. Myslete však na to, že jednotlivé doplňky v rámci jednoho outfitu by k sobě měly dokonale ladit. A to nejen barvou, ale také strukturou. Tím se váš outfit na rande vkusně sjednotí a bude působit elegantním dojmem. Jestliže se však chystáte na rande do divadla nebo na ples, bude to chtít kvalitní oblek. Vsadit pak můžete i na méně formální společenské kalhoty a blejzr. Hitem letošní sezóny budou pánské kalhoty typu chino. K nim pak můžete zvolit elegantní kožené doplňky a polobotky z pravé kůže. Kožené doplňky dodají vašemu outfitu na první rande ten správný šmrnc. A tip na závěr, nezapomeňte také na kvalitní nské parfémy. Ty totiž dokáží okouzlit a omámit na prvním rande nejednu ženu nebo dívku.

Jak komunikovat, abyste si získali ženu vašeho srdce hned na prvním rande?

Oblečení bychom už měli. To však není zdaleka jedinou položkou na seznamu. Na prvním rande musíme totiž umět i správně komunikovat. Možná se chcete ženě vašeho srdce představit v tom nejlepším světle, ale důležité je to, abyste byli autentičtí. Ženy totiž snadno prokouknou, když muž zveličuje a přehání. Raději tedy netlačte příliš na pilu a nelžete. To je jedna z věcí, která dokáže dámy na prvním rande spolehlivě odradit. Také je důležité, abychom na prvním rande nemluvili stále jen o sobě. Lepší varianta bude zeptat se na oblíbené koníčky, hudební skupinu či aktivitu právě vyvolené ženy a následně reagovat na její odpovědi. A to v ideálním případě vtipnou a originální formou. Ženy bývají na prvním rande taky často stydlivé a opatrné. Humor tak může tzv. prolomit ledy. Vtipů však nesmí být zase příliš. Chcete přeci, aby ve vás dáma viděla sympatického a přitažlivého muže, ne pouze komika.

Jaké další kroky můžete podniknout pro to, aby se do vás vaše vyvolená zakoukala na první dobrou?

Chcete-li ženu vašich snů zaujmout hned na prvním rande, buďte gentleman. To už se totiž dnes moc nenosí, ale ženy to stále ocení. Do dveří restaurace vstupujte jako první. Ženě podržte kabát i dveře od auta. Můžete ji na první schůzce potěšit i kytkou. Ta však nemusí být nikterak honosná. Nechcete ji totiž zase vystrašit a dostat lacinými gesty. Malá kytička na uvítanou však potěší a ukáže, že vám na prvním rande s ní záleží. Pokud se budete inspirovat výše zmíněnými tipy, máte velkou šanci, že dámu vašeho srdce očarujete již na prvním rande. Určitě tedy malou přípravu nepodceňujte a hlavně buďte autentičtí. To totiž ženy milují.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.