Túžite po tetovaní na ruku? Poradíme vám jaký motiv si vybrat

Tetování je dnes zcela běžnou ozdobou těla. Pomalu mizí stigma, že jsou tito lidé gangsteři, zločinci nebo lidé na okraji společnosti. Tetování má dnes velké množství lidí – manažer ve velké firmě, ředitel, ale také učitelka ve škole nebo úřednice. Z tetování se stal trend, možná pro mnohé módní doplněk. Důležité je vědět, že tetování je natrvalo. Odstranit jej znamená hodně peněz, bolesti a výsledek nemusí být stoprocentní. Jak vybrat motiv tetování na ruku? Jaké ozdoby jsou teď in?

Zdroj foto: FXQuadro / Shutterstock.com

Na celý život

Tetování je opravdu na celý život, pokud si nepořídíte hennu nebo jiné dočasné metody. Mnoho tatérů své zákazníky varuje, že s daným motivem zestárnou, proto je nutné a důležité vybrat motiv, který je takzvaně nadčasový a bude se vám líbit dnes, za pět, deset i třicet let. Tatéři se také shodují, že za tetováním by měl být motiv, ke kterému máte vztah, se kterým se ztotožníte. Často to bývají nadpisy, kresby, motivy rostlin, zvířat a podobně.

Jak vybrat motiv?

Výběr motivu je složitý, nikdo vám nemůže stoprocentně poradit, jaký motiv je vhodný právě pro vás a proč. Přemýšlet nad motivem měsíce nebo i roky není nic neobvyklého. Máte životní motto, kterým se řídíte? Znamená pro vás rodina mnoho? Máte děti? Spojuje se s vámi element, situace, názor a podobně?

To vše jsou okamžiky, které vás mohou k výběru motivu tetování nasměrovat. Klidně si sami načrtněte vlastní motiv, může vám pomoci také tatér. Vyhněte se chvilkovým a pomíjivým věcem, jménům aktuálních partnerů, motivům seriálů, jménům nejlepších kamarádů a podobně. Nikdy nevíte, co se stane, tetování se vám za tři roky nemusí líbit, a co s ním budete dělat?

Tetování na ruku

Je jedním z nejběžnějších míst, kam se nechat tetovat. Ruka nebývá tolik citlivá jako například záda, místo za uchem nebo nárt. Nezapomeňte, že tetování na ruce bude neustále na očích, často bude přicházet do kontaktu s vodou, mýdlem, sluncem, krémy a dalšími. I když by se tetování nemělo řídit módními trendy přesto se i toto odvětví řídí módou. Jaká tetování jsou aktuálně in?

Zdroj foto: Africa Studio / Shutterstock.com

Motivy květin

U žen jsou aktuálně v módě motivy květin. Ať už to jsou velké a rozsáhlé květiny v podobě nestárnoucí růže, lotosu, tak i jemné a vkusné luční kvítí. Květiny mohou být součástí tetování nebo třeba doplnit motto či motivační slovo a podobně.

Barevné tetování

Ač je pro mnohé tetování černobílou doménou, poslední rok vsází tatéři a jejich zákazníci na barvy. Pozor, nemusí jít nutně o velké a mohutné tetování, které hýří všemi barvami. Také minimalistické kousky se dají velmi vkusně ozvláštnit například jednou barvou, která vynikne.

Co vás vystihuje

Trend vlastních návrhů nebo toho, co vás vystihuje, snad nikdy nevyjde z módy. Jste odmalička milovníci psů nebo koček? Neumíte si představit život bez čokolády nebo kávy? Všichni k vám rádi chodí nejen proto, že jste dobrým společníkem, ale také proto, že dobře vaříte? Tetování motivu, který vás vystihuje je jistě dobrou volbou.

Motiv znamení

Znamení je jeden z motivů, který se nemění, zůstává s vámi po celý život. Věříte na charakteristiku znamení nebo souhvězdí? Pak je to dobrá možnost pro motiv tetování. Opět jde o jeden z trendů, který je stálicí.

Motivační citáty

Ať už je máte rádi nebo nemáte, v životě se jim asi nevyhnete. Jsou zkrátka všude. Máte citát nebo motto, podle kterého žijete? Jsou věci, které vás motivují? Ať už jde o citát, slovo nebo úsloví, může vás doprovázet celý život.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.