Využijte i rohy místnosti: Postačí vám kvalitní rohový regál

V každé místnosti najdete prostory, které se zdánlivě nedají nijak zužitkovat. Typické jsou v tomto ohledu třeba takové rohy. Mnohdy se do nich staví nejrůznější květináče nebo jiné předměty sloužící spíše jako dekorace než cokoli funkčního. Přesto se najde vybavení, díky němuž dokážete rohy místnosti zužitkovat tak, jak potřebujete. Takový kvalitní rohový regál zajistí efektivní využití i zdánlivě nevyužitelného prostoru.

Elegantní a efektivní řešení

Jestliže vsadíte na moderní kovový regál, můžete si být jistí tím, že nezklame jak vzhledově, tak i z hlediska samotného využití. V rohu místnosti bude vypadat opravdu stylově. Poskládáte si ho takovým způsobem, aby se do něj vešlo všechno, co doma potřebujete uskladnit. V garážích se jedná třeba o náhradní pneumatiky nebo různé nářadí. Ve sklepě se v regálech nejčastěji nachází zavařeniny nebo různé nápoje, pálenky a podobně.

Zdroj foto: Majster-regal.cz

Vysoká nosnost a bytelná konstrukce regálu

Velkou předností rohových regálů je bezesporu jejich vysoká nosnost. Dovedete si představit, že byste do skříně na polici dali nějaké předměty, které mají hmotnost pohybující se kolem 300 kg? Nejspíše nikoli. V případě kovových regálů není ani takovéto zatížení žádnou velkou překážkou. Nosnost polic se pohybuje v maximu právě kolem zmiňované hranice. Regály jsou navíc bytelné a pevné. Jen tak se ze své původní polohy nevychýlí. Je přitom úplně jedno, zdali jsou regály plné či prázdné.

Bezšroubové nebo šroubové řešení

Jaké zvolíte, je ryze jen na vás samotných. Bezšroubové variace jsou výhodné hlavně proto, že k jejich sestavení nepotřebujete v podstatě žádné další nástroje. Vystačíte si jen s holýma šikovnýma rukama. U šroubových se ale také nejedná o nijak složité skládání. Vše budete mít hotovo během několika desítek minut.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.