Pohodlí a styl aneb 5 tipů na nové tenisky Nike

Uvažujete o nových botách, které by vám jednak slušely a jednak nabídly maximální možný komfort? Pokud ano, rozhodně se vyplatí zvolit nějaký zajímavý model od známého světového výrobce. Tím je bezesporu společnost Nike nabízející obrovské množství nejrůznějších variací tenisek. My se na 5 tipů z této oblasti podíváme mnohem podrobněji. 

Air Max 97 “On Air: Shanghai Kaleidoscope

Mezi velmi oblíbené řady tenisek zcela jistě patří Nike Air Max 97. Výbornou volbou jsou konkrétně tenisky Air Max 97 “On Air: Shanghai Kaleidoscope. Jedná se přímo o tenisky, které jsou inspirovány Šanghají. Konkrétně je navrhl Cash Ru ze Šanghaje. Když se na samotné boty podíváte, zjistíte, že je u nich velmi patrný motiv mizení mraků nad Šanghají. Samotný Ru hovořil o navržení vlastních tenisek jako o vlastním snu, který se mu nakonec mohl splnit. Boty jsou velmi pohodlné, nabízí vysoký komfort chůze.    

Air Max 97 On Air „London Summer of Love“

Máte rádi Londýn a jeho kouzlo? Pak určitě není od věci zvolit tenisky nazvané Air Max 97 On Air „London Summer of Love“. Právě s nimi můžete ochutnat léto v britské metropoli. Autorkou těchto bot je designérka Jasmine Lasode. Ta se inspirovala Londýnem na svém prvním rande, které strávila na Primrose Hill. Boty zaujmou nejen samotným designem, ale i použitými materiály. Svršek obuvi tvoří textil a kůže, podešev je gumová. 

Zdroj foto: New Africa / Shutterstock.com

Air Jordan 1 Mid “Banned”

Zastavit se musíme také u pozoruhodné série, která je pojmenována po legendárním basketbalistovi. Muž, který dokázal v NBA doslova divy, se stal ikonou nejen ve světě vysokých košů. Proslavily jej také červeno černé boty Nike Jordan 1. Výbornou volbu představuje zcela určitě model Air Jordan 1 Mid “Banned”. Právě on se inspiroval vůbec u úplně prvních Air Jordanů. Původní fanoušci těchto bot si tak jasně ověří, jakým směrem se společnost Nike v této oblasti vlastně ubírala a k nakolik velkým změnám došlo. Boty se vyznačují nejenom unikátním vzhledem, ale také lehkou jednotkou Air-Sole dokonale tlumicí došlap. Svršek tvoří kůže v kombinaci se syntetikou.  

Air Jordan 1 Mid GS “Hyper Royal”

Že byste raději nějakou jinou barevnou kombinaci? Proč ne? Výborné jsou třeba Air Jordan 1 Mid GS “Hyper Royal”. Ty už v sobě nesnoubí klasiku v podobě červené a černé. Právě červená barva je vyměněná modrou a kombinace botám náramně sluší. Možné je nosit tyto boty k různým outfitům a vypadat budou skvěle. 

Air Jordan 1 Retro High OG CO.JP “Metallic Silver” 2020

Je libo něco světlejšího s lesklými prvky? Jasně, řeč je o Air Jordan 1 Retro High OG CO.JP “Metallic Silver” 2020. Tento model je charakteristický nejen stříbrnými prvky, ale také tradičním velkým logem, které provází boční část samotné obuvi. Ať už uvažujete o jakýchkoli zmiňovaných botách, seženete je u společnosti Flexdog.

Ohodnoťte recept
Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.