Hledáte dům, na který nemusíte čekat roky?

Potřebujete bydlení vyřešit do roka? Máte pozemek? Pokud jste odpověděli dvakrát ano, nabízí se vám dvě jednoduchá řešení. Dřevostavby nejen rychle postavíte, ale navíc vydrží tak dlouho jako klasické cihlové domy.

Vzpomeňte si třeba na dodnes stojící roubenky. Modulové domy můžete poskládat, jak je libo, a navíc kdykoli rozšířit o další pokoje.

Zdroj foto: Poptavej.cz

Modulové domy

Variabilní řešení nabízí výrobci modulových domů. Dispozičně pak můžete koupit dům o velikosti 2+kk s jednou koupelnou, ale i čtyřpokojový dům s dvěma koupelnami. Další velkou výhodou je, že domek můžete kdykoli přemístit. To se může hodit lidem, kteří plánují koupit větší pozemek, nebo se v budoucnu chtějí stěhovat jinam. Ale také těm, kteří hledají provizorní řešení, než postaví dům trvalý. Modulový dům poté mohou jednoduše prodat dalším zájemcům. Nejčastěji používanými materiály jsou ocel, nebo dřevo. Modulové domy lze postavit i do měsíce a jejich ceny se pohybují zhruba v hodnotě od jednoho milionu korun.

Dřevostavby

Oproti modulovým domům jsou dřevostavby již skutečnou nemovitostí, kterou jednoduše nepřestěhujete. Pro její stavbu potřebujete hlavně dostatek prostoru na příjezdové cestě. Stavební firma je schopná přizpůsobit interiéry všem vašim potřebám. Vše včetně rozvodů však musíte dobře naplánovat dopředu a s projektantem zakreslit do plánku. V současné době popularita domků primárně ze dřeva rychle roste, což je vidět nejen v naší kotlině, ale i v evropských městech. Dřevostavbu můžete obývat už do půl roku od zahájení stavby, pokud nemáte základovou desku. Ceny dřevostaveb začínají na dvou milionech korun.

Zdroj foto: Poptavej.cz

Kde vybrat dodavatele

Ať už zvolíte modulový dům, dřevostavbu, nebo konec konců klasický zděný dům, poptejte stavební firmu na Poptávej.cz. Vyplnění poptávkového formuláře vám nezabere více než pět minut. Uvedete lokalitu, rozměry a další požadavky. Podobu poptávky s vámi zkontroluje operátor po telefonu a poté jí nebrání nic na cestě k potenciálním dodavatelům. Těch se vám může ozvat hned několik s cenovou nabídkou na míru. Jednoduše porovnáte postupy, ale i tržní ceny. Vyberete si vám nejbližší řešení a domluvíte detaily již napřímo s danou firmou. Služba je pro poptávající zcela zdarma a nezávazná. Touto cestou můžete poptat téměř cokoli. Zkuste si zadat poptávku ještě dnes.

Zdroj foto: Poptavej.cz
Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.