Horizontální žaluzie – nestárnoucí ikony stínění a důvody, proč je musíte mít i vy

Kdo by neznal horizontální žaluzie? Dělají nám společnost již spoustu let a je na ně spolehnutí. Naše domácnosti ochrání od nechtěných pohledů i slunečních paprsků a dodají nám pocit soukromí. Éra horizontálních žaluzií rozhodně není u konce. Jaké jsou jejich hlavní výhody a proč nesmí chybět v žádné domácnosti ani v roce 2022?

Horizontální žaluzie jsou stálice

Horizontální žaluzie jsou opravdu trvanlivé a je na ně spolehnutí. I přes každodenní používání vám vydrží dlouho a stále budou vypadat skvěle. Spolehlivě vám pomohou vytvořit doma soukromí, zabránit slunečním paprskům, aby vám po probuzení svítily do obličeje a hodí se do všech interiérů. Proto se drží na vrcholu již tolik let a z trůnu je jen tak nějaké jiné stínění z produktů stínící techniky žaluzie nesesadí.

Horizontální žaluzie údržba 

Víte, jakou mají horizontální žaluzie výhodu oproti závěsům? Při mytí a čištění je nemusíte z oken sundávat, ale pouze je přetřete hadříkem nebo speciálním kartáčkem na žaluzie a máte hotovo. Díky tomu, že se dají horizontální žaluzie různě nastavovat, je tak snadno omyjete ze všech stran a prachové částice nebudou mít šanci. Jedná se tedy o skvělou volbu i do domácností s alergiky.

Pro montáž zastínění na atypická okna si objednejte specializovanou firmu

Použití vhodného typu stínící techniky se odvíjí od tvaru okna. Právě proto byste si měli na pomoc zavolat specializovanou firmu, která vám poradí. Nachází-li se ve vaší domácnosti atypická okna, dají se na ně umístit buď plisé žaluzie nebo atypické horizontální žaluzie.

Zdroj obrázku: Zaluzieee.cz

Splynutí s interiérem

Horizontální a plisé žaluzie spojuje fakt, že dokážou skvěle splynout s interiérem. Jak? Žaluzie se vyrábí v desítkách barev, proto si stačí ze vzorníku zvolit tu, která nejlépe doladí vzhled vašeho interiéru. Díky tomu získáte elegantní a velmi stylový prvek do domácnosti, jenž bude nejenom dekorační, ale zároveň i plně funkční.

Investujte do kvality

Ve prospěch horizontálních žaluzií mluví také jejich nízká pořizovací cena. Stačí se pouze rozhodnout, jakou barvu zvolit a nechat si svůj domov zútulnit s pomocí nestárnoucích ikon na poli žaluzií. Při správném zacházení vám vydrží v pěkném stavu i dlouho po uplynutí záruky.

Dopřejte si soukromí, zastiňte si domov v parných letních dnech a dopřejte své domácnosti praktický, ale zároveň stylový bytový doplněk. S horizontálními žaluziemi nebudete mít žádnou práci, snadno je vyčistíte s pomocí vlhkého hadříku či speciálního kartáčku, a ještě na ně bude radost pohledět. Přičtete-li k tomu jejich vysokou odolnost, získáte bytový doplněk, který je elegantní a trvanlivý. Aby toho nebylo málo, horizontální žaluzie jsou také skvělou investicí, protože jsou cenově velice výhodné.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.