3 tipy na zajímavé byty v Praze

Uvažujete o pořízení bydlení v Praze? Pokud ano, rozhodně stojí za to popřemýšlet o různých pražských čtvrtích. Mnohé jsou z hlediska polohy i samotných prostor pro bydlení velmi atraktivní.

Ideální je hledat lokality hlavně podle dopravní dostupnosti, množství zeleně a samozřejmě dostatečné občanské vybavenosti. My vám v následujících řádcích dáme hned 3 tipy na zajímavé byty, které jsou aktuálně v Praze k dispozici.

Zdroj foto: Homeland.cz

Byt 4+kk v Praze 2 Vinohradech

Naším prvním tipem je prostorný byt v Mánesově ulici na Vinohradech. Jedná se o nadstandardní bydlení, jež je součástí unikátního secesního objektu. Pokud toužíte po zcela unikátním bydlení na náměstí Jiřího z Poděbrad, rozhodně tento vzdušný byt stojí za to. Vyznačuje se mimo jiné třeba ložnicí s en-suite koupelnou nebo velkou halou, dvěma komorami či samostatným WC. Interiér si můžete doladit dle vašeho stylu. Ostatně podobně jsou na tom také byty na prodej v Praze 8

Byt 4+kk na Smíchově

Hodně dobrou volbou je také byt v ulici Grafické v Praze na Smíchově. Jeho pořízením získáte nejen maximální komfort, ale také prestižní adresu. Vždyť bydlení tady odpovídá životu ve slavných metropolích. Zmiňovaný byt je situován do 6. patra komplexu budov, který se nachází přímo mezi ulicemi Holečkova a Plzeňská. Mnozí jej znají jako místo, kde se dříve nacházela Neubertova tiskárna.  

Elegantní bydlení v Bubenči

Hezký a stylový byt najdeme také v ulici Rooseveltově v Bubenči. Dispozičně je řešen jako 4+kk. Prestižní diplomatická čtvrť Bubeneč je skvělým místem pro bydlení. Možná i proto, že se hned v její blízkosti nachází stále zelený park Stromovka. Byt nabízí užitnou plochu 146 m2. Patří k němu i prostorná terasa o rozloze 31 m2. Ideální je podívat se na detail v nabídce společnosti Homeland. Ta mimo jiné poskytuje i byty na prodej v Berouně a jiných městech.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.