Aroma difuzér: Podle čeho vybrat? Provoňte domácnost

Chcete mít příjemný pocit při každém návratu domů z těžkého dne v práci? Pak pro vás máme dobrou zprávu! Pořízením aroma difuzéru budete mít krásně provoněný domov, ve kterém se budete vždy cítit maximálně dobře. Jak vybrat ten správný aroma difuzér? Poradíme vám, jak na to.

Zdroj foto: Africa Studio / Shutterstock.com

Aromalampa jako předchůdce difuzéru

Když se rozhlédnete po své domácnosti, možná uvidíte aroma lampu. U té je velmi jednoduchá aplikace, stačí ve spodní části zapálit svíčku a do horní nádobky nakapat aroma olej vámi oblíbené vůně. Podobně jednoduchý princip a dobrá pořizovací cena je také u tyčinkových difuzérů, které můžete pořídit v několika různých vůních. Navíc jejich styl je velmi moderní a designově hezký.

Elektrické difuzéry jsou v dnešní době velmi oblíbené

Mezi moderní domácí prostředky pro vytvoření příjemné atmosféry patří rozhodně elektrické difuzéry. Ty jsou oblíbené díky svému modernímu designu, který se stane krásnou dekorací vašeho interiéru. Vedle estetické vlastnosti plní elektrické difuzéry také praktickou funkci. Některé z nich mohou mít součástí svého mechanismu také zvlhčovač vzduchu, čímž difuzér plní dvě funkce pro vaši domácnost.

Zdroj foto: Microgen / Shutterstock.com

Nebulizační aroma difuzér

Nebulizační difuzér je prvním typem mezi elektrickými difuzéry. Je skvělou variantou pro provonění celé místnosti, přitom stačí difuzér zapnout na krátkou dobu. Během čtvrthodiny se esenciální olej rovnoměrně rozptýlí do vaší domácnosti a provoní váš domov vůní, kterou si sami zvolíte.

Ultrazvukové difuzéry jsou druhou volbou

Tím druhým typem elektrického difuzéru je ultrazvukový. Narozdíl od nebulizačního je tišší, velmi spolehlivý, a navíc dokáže také zvlhčit vzduch. Ultrazvukový aroma difuzér se velmi snadno obsluhuje a lze nastavit dobu provonění nebo zvlhčení vzduchu. Pak jen záleží na vás, jakou vůni esenciálního oleje zvolíte.

Během výběru difuzéru se rozhodujte nejen na základě designu, ale také kvality nebo jednoduchosti ovládání.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.