Novinky ze světa smartphonů: Představujeme Vám 4 nejnovější modely Motorola – máte se na co těšit!

Značka mobilních telefonů Motorola se chystá k představení nových modelů, které budou skvělé i pro náročné uživatele. Ačkoliv ještě nebyly prozrazeny veškeré specifikace, už teď je jasné, že je rozhodně na co se těšit.

Zdroj foto: Mr.Mikla / Shutterstock.com

Čtyři nové modely

Nové Motorola smartphony jsou zařazeny do řady Edge, která je značně oblíbená. Teď se navíc můžeme těšit na čtyři nové vlajkové modely.

  • Ty jsou aktuálně uváděny pod jmény Berlin, Berlin NA, Kyoto a Sierra.
  • Stále není známo mnoho informacích o těchto mobilních telefon, i přesto je však jasné, že tyto smartphony mají čím zaujmout.
  • Prozatím se můžeme podívat na konkrétní specifikace fotoaparátů těchto mobilních telefonů, ovšem podle předchozích modelů lze očekávat také to, jak bude vypadat ostatní výbava.

Berlin a Berlin NA

Modely pod názvy Berlin a Berlin NA nabídnou skvělé fotoaparáty i pro vášnivé fotografy. Oba z nich jsou vybaveny přední kamerou o rozlišení 32 megapixelů, můžeme se tak těšit na fotky skvělé kvality. A to nejen z přední kamery. Zadní trojitý fotoaparát nabídne 108 megapixelů.

  1. První zmiňovaný model se bude pyšnit kromě hlavního fotoaparátu také ultraširokým fotoaparátem s 16 megapixely. Kromě toho se navíc můžete těšit ještě na senzor OmniVision, který slouží pro měření hloubky ostrosti, a jeho rozlišení je 8 megapixelů.
  2. U modelu Berlin NA je také fotoaparát se 108 megapixely, ovšem širokoúhlá čočka má rozlišení 8 megapixelů a senzor jen 2 megapixely.

Kyoto a Sierra

Model Kyoto je na tom s vybavením fotoaparátu poměrně podobně. I zde se můžete těšit na špičkové rozlišení 108 megapixelů, které je doplněno 8 Mpx širokou čočkou a také 2 Mpx senzorem OmniVision pro lepší ostření. O rozlišení přední kamery ještě nevíme jistě, ovšem počítá se s 16 či 32 megapixely.

Zdroj foto: Maria Savenko / Shutterstock.com

Ačkoliv již známe celou řadu informací, o modelu Sierra ještě není nic konkrétního známo. Pravděpodobně však bude tento model následovníkem předchozích mobilů od Motoroly, tedy Edge a Edge+, zatímco model Kyoto by měl být odlehčenou verzí (Lite).

Žádný z modelů by neměl být vybaven teleobjektivem, jako tomu bylo u předchozích produktů, lze tedy očekávat, že cena bude o něco příznivější.

Další vybavení

Díky kvalitě značky Motorola lze očekávat skvělou vybavenost těchto smartphonů. U předchozích modelů byl skvělý OLED displej o velikost 6,7 palce. Kromě toho jsou však Edge a Edge+ vybaveny baterií s velkou výdrží a výkonným procesorem, díky kterému je zajištěn plynulý chod telefonu.

Nové chystané smartphony od značky Motorola mají rozhodně co nabídnout. Již předchozí modely totiž byly vybaveny skvěle, od těchto tak můžeme očekávat ještě víc. Ocení ho jistě i nároční uživatelé, fotoaparát totiž slibuje dokonalý výkon, v kombinaci s velkým kvalitním displejem tak získáte kompaktního pomocníka na focení třeba na cestách.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.