Představujeme vám elegantní tenisky, které se hodí i k formálnímu oblečení

Značka Adidas je neodmyslitelně spojena s významnými jmény sportovního světa. Jejich ambasadory jsou špičkoví tenisté, atleti, fotbalisté, basketbalisté a další sportovní ikony. Ale již dávno neplatí, že se firma Adidas věnuje pouze výrobě sportovního oblečení a obuvi.

Modely Adidas je možné spatřit každý den v ulicích a lidé si je oblékají do práce, do školy i na volný čas. A ač se to zdá nepravděpodobné, v jejich nabídce si přijdou na své i milovníci formálního stylu a pohodlných bot, které si mohou vzít k oblečení do práce, a přesto působit elegantně.

Zdroj foto: Footshop.cz

Seznamte se s modelem Gazelle

A právě jedním z představitelů reprezentativních a formálních bot jsou modely Adidas Gazelle. Znáte-li anglické výrazy pro zvířata, určitě jste si slovo gazelle přeložili. Pokud ne, rádi vám pomůžeme. Slovo gazelle znamená gazela. A pojmenování právě tohoto modelu slovem gazela je zcela geniální. Boty jsou totiž na rozdíl od ostatních modelů značky Adidas poměrně úzké a vypadají podlouhle. Zkrátka reprezentují všechno, co máte s gazelami spojené. Od jemných linií po křehkost a eleganci.

Starý model, nový kabát

Ve skutečnosti se ale nejedná o nový model, nýbrž o velmi povedenou předělávku modelu z roku 1991. Typickými znaky, díky kterým model Adidas Gazelle poznáte, jsou nápis Gazelle na vnější straně boty a také tři kontrastní šikmé proužky pod tímto nápisem.

Zdroj foto: Footshop.cz

Růžové, šedé, černé a jakékoliv jiné

Další věc, která je na modelu Gazelle sympatická, je široká nabídka barev. Kromě klasických bílých a černých variant, existují například také kombinace růžovo-bílé, šedo-bílé a oranžovo-černé. Růžová varianta se skvěle hodí k představitelkám něžného pohlaví a podtrhne tak jejich ženskost. Oranžovo-černá varianta je vhodnější pro muže a skvěle ladí s dalšími oranžovými prvky.

Kůže nebo semiš? Ve Footshopu naleznete obě varianty.

Model Gazelle je k mání v kožené i semišové variantě. Za výhodné ceny, ve všech barevných provedeních a velikostech naleznete modely bot Adidas Gazelle ve Footshopu. Footshop je kvalitní prodejna tenisek, která má ve své nabídce botasky a tenisky od všech známých světových značek. Tým, který za prodejnami Footshop stojí, si potrpí na udržitelnost a ekologii, a snaží se tuto filozofii předat i dál. Letos navíc Footshop slaví již 10 let své existence, a při té příležitosti slaví zákazníci.

Sháníte-li elegantní a zároveň pohodlné a kvalitní boty, se kterými můžete vyrazit do práce, na pracovní schůzku, ale také na procházku, zanechte hledaní a pořiďte si model Adidas Gazelle. Tyto boty v sobě spojují eleganci s pohodlností. Svým nositelům navíc poskytují tvarovanou klenbu a komfort i při celodenním nošení.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.