Nekupujte zajíce v pytli: Jak poznat kvalitní vířivku?

Jestli jste se konečně rozhodli udělat něco pro sebe a vybrat si vířivku, děláte správný krok. Orientovat se na trhu a vybrat si mezi všemi produkty kvalitní zařízení může být pěkný oříšek. Podle čeho tedy vybrat kvalitní vířivku a jaké parametry je třeba si pohlídat?

Zdroj foto: FOTOGRIN / Shutterstock.com

Cena by neměla být zásadní

Pro spoustu z nás je určujícím parametrem cena. Někdo hledá tu nejlevnější variantu, někdo zase považuje dražší produkt za automatickou záruku kvality. Nemusí to tak ale platit pokaždé. Neříkáme, že cena není důležitá, ale neměla by být tím jediným a rozhodujícím faktorem. Jsou i další důležité parametry, kterých byste si měli všímat.

Je to třeba ověřený a spolehlivý prodejce, uplatněné patenty a využité technologie, kvalita použitých materiálů, záruční i pozáruční servis, systém a kvalita hydromasáže, celkové provozní náklady, zkušenosti ostatních zákazníků a další.

Osobní zkušenost může rozhodnout

Pokud vás nic z toho nedokáže přesvědčit o kvalitě, není nic lepšího než si produkty otestovat na vlastní kůži, ideálně ještě před nákupem. Někteří prodejci nabízí testovací centrum vířivek a saun, kde si nezávazně vyzkoušíte různé modely wellness produktů. Díky tomu například odhalíte, že model, který se vám líbil na internetu, vás osobně zklamal, a dáte proto raději přednost jinému. Testovací centrum nabízí třeba prodejce Welldo.cz, kde vám také ochotně poradí s výběrem.

Ověřený výrobce funguje stabilně na trhu

Jedním z výše zmíněných a důležitých parametrů při výběru je rozhodně ověřený výrobce. Výrobci, kteří na trhu působí dlouho a stabilně, zabývají se vlastním výzkumem, mají certifikáty a ověřené patenty ke svým produktům a podobně, jsou rozhodně krokem správným směrem.

Spolehlivý prodejce kvalitní vířivky vám poradí

Při nákupu se nebojte svěřit do rukou prodejce. I tady ale sledujte, zda nejde jen o člověka, který vás chce odbýt, aby si zaručil rychlý zisk. Spolehlivý prodejce se zajímá o každého jednotlivého zákazníka a dokáže vám ve všem poradit od A do Z. Nebojte se ho ptát na všechno, co vás zajímá. U vířivky by vás mělo to může být třeba:

  • Jak hlučné je dané zařízení
  • Jaká čerpadla jsou využitá
  • Jaká je řídící jednotka a ovládací panel
  • Jaká je kvalita použitých materiálů
  • Zda a jak je řešena tepelná izolace

Recenze ostatních zákazníků

Na internetu dnes najdete informace týkající se velkého množství produktů, tedy i vířivek. Můžete porovnávat různé modely, prohlédnout si produktové fotografie a vybírat z aktuální nabídky na trhu.

Na druhou stranu je těch informací často až příliš, člověk je tím mnohdy přehlcen, a jen těžko se pak orientuje v nabídce. K nezaplacení jsou ale zkušenosti jiných zákazníků, díky kterým si přečtete, jak jsou s daným výrobkem spokojeni, co jim na něm vyhovuje, nebo co jim naopak vadí. Mnohdy sdílí také aktuální fotografie, a především hodnotí na základě vlastních nedávných zkušeností.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.