Vybíráme zastřihovač vousů: Co byste měli zvážit?

V době, kdy není možné zajít si k holiči, mužům ani nezbývá nic jiného než se o svůj porost postarat sami doma. Díky moderním strojkům to ale není žádný problém. Jak zastřihovač vousů vybírat a co všechno je nutné zohlednit, abyste byli opravdu spokojení s výsledkem?

Zdroj foto: Dean Drobot / Shutterstock.com

Univerzální strojek – nebo něco víc

Na trhu je možné si vybírat z nepřeberného množství zastřihovačů, existují univerzální strojky, které neslouží pouze pro úpravu vousů, ale lze s nimi zastřihnout i vlasy a chloupky. Ještě, než se pustíte do nákupu, ujasněte si, co byste chtěli, aby váš zastřihovač měl a uměl. Je potřeba zohlednit, jak často budete strojek používat, jakou délku chloupků požadujete a nosíte, kolik peněz jste schopni investovat, zda budete zastřihávat na sucho či na mokro, tedy zda by měl být zastřihovač i voděodolný.

Zdroj foto: New Africa / Shutterstock.com

Dokonalý zastřihovač

Zastřihovače vousů šetří čas i peníze, dnes se běžně prodávají i s dalšími nástavci, díky nimž je pak možné zkrátit a upravit i délku vlasů a chloupků po celém těle. Právě nástavce dělají z jednoho přístroje strojek univerzální – a jsou tedy poměrně důležité. Zastřihovače vousů jsou běžně tvarovány tak, aby byly schopné upravit vousy do nejmenších detailů.

Umožňují vytvořit si na tváři jakýkoliv tvar vousů, a to co nejpřesněji. Kromě toho, že vousy upraví a vytvarují, by měl být dobrý zastřihovač schopen oholit tvář i zcela dohladka. Úprava vousů je bezbolestná a rychlá. A to i v případě, že máte vousy dlouhé a silné.

Důležité parametry

Některé strojky jsou opatřeny důležitými vychytávkami, které ulehčí práci. Mezi ně určitě patří LED světýlko, díky němuž se můžete věnovat i těm nejmenším detailům, funkce odsávání vousů zase velmi ulehčí úklid. Zásobník, který je na strojku, zachytí všechny vousy – a vy tak nezaneřádíte celou koupelnu. V neposlední řadě sledujte dobu nabíjení zastřihovače, jeho výdrž a výkonnost.

Se správně zvoleným zastřihovačem bude úprava vousů hračka.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.