Dejte vašemu interiéru styl. Pořiďte si moderní gramofon

Moderní prvky pro krásný interiér domácnosti jsou většinou maličkosti, které pomohou k dokonalému designu. Moderní gramofon je navíc nejen designovým prvkem vašeho interiéru, ale také praktickým společníkem pro chvíli pohody i v případě posezení s přáteli. Pořiďte si gramofon i vy.

Zdroj foto: imagefactory / Shutterstock.com

Monstrózním hi-fi soupravám už odzvonilo

Pamatujete si dobu, kdy vaše rodiče měli v obývací stěně velké hi-fi věže s reproduktory po stranách? Býval to jasný výkřik módy, který pomocí velkých reproduktorů dokázal relativně kvalitně přehrát hudbu z rádia, CD i kazety. Tento monstrózní styl už ale dávno není moderní a interiéroví designéři dávají přednost mnohem elegantnějším kouskům.

Retro se vrací do módy

Retro prvky najdete v dnešní době nejen v módě s oblečením, ale také v interiérovém designu. Proto není divu, že se do módy vrací také gramofony, avšak s mnohem modernějším a kvalitnějším pojetím hudby. Co všechno zvládne nový a moderní gramofon?

Gramofonové desky mají styl

Pokud pominete nepopsatelný styl při pouštění hudby ze starých gramofonových desek, pak se vám zalíbí tento nový hudební přístroj ve vaší domácnosti i z hlediska kvalitně přehrávané hudby. Gramofon totiž dokáže přehrát desku mnohem lépe – a zážitek z hudby bude tisíckrát lepší.

Zdroj foto: Sensay / Shutterstock.com

Moderní gramofon má i USB

Vedle klasického přehrávání gramofonových desek si můžete hudbu pustit i pomocí USB. Některé gramofony dokážou i digitalizovat gramofonovou desku, proto se zaměřte při výběru gramofonu i na tuto funkci, zachráníte tak své staré a cenné desky.

Najdete i další moderní funkce

Vedle možnosti digitalizování a USB kabelu najdete v moderním gramofonu také MP3 přehrávač a samozřejmě i klasické rádio. U některých gramofonů si můžete přehrát oblíbenou hudbu ze svého telefonu i pomocí Bluetooth, nebo si díky dalšímu výstupu můžete pustit hudbu pohodlně do sluchátek. V balení některých gramofonů nechybí pro pohodlné používání ani dálkový ovladač.

Věnujte dostatek času i při výběru všech funkcí, mohou vám velmi ulehčit práci při pohodové chvíli poslouchání hudby. Retro prvek vnese do vašeho interiéru styl.

Mohlo by se Vám také líbit
Zanechte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.